Zapytaj

Od ponad 30 lat budujemy
Twoje marzenia

Przejdź do strony: Sprzedaż mieszkań i domów
Przejdź do strony: Usługi ogólnobudowlane

Budowa domów

Bez solidnych fundamentów dom będzie jak konstrukcja ułożona z kart, którą może zburzyć nawet lekki podmuch wiatru. Nie rozumiemy tego dosłownie jak wiele innych firm, dla których budowa domu i kontakt z klientem wygląda bardziej jak swego rodzaju transakcja. Dla nas cały proces tworzenia Twojej nowej rzeczywistości jest kompleksowy, opiera się na wartościowej współpracy, na wsłuchiwaniu się, co mówi druga strona, na pomaganiu, służeniu radą, wreszcie na pełnym szacunku i zrozumieniu, czyli tym, co jest najbardziej wartościowe w relacjach międzyludzkich.

 

Przekonaj się, dlaczego warto spełnić swoje marzenia

Orientacja na zyski

Rachunek ekonomiczny determinuje nasze życie w stopniu znaczącym. Zaporowa cena niektórych dóbr potrafi zniszczyć niejedno marzenie. W przypadku wybudowania domku koszt, w porównaniu z innymi formami zakupu nieruchomości, to czysty zysk. Metr kwadratowy bywa tańszy nieraz o ponad 100%, stąd za podobną kwotę zyskujemy zdecydowanie większy metraż. Możemy za mniejszą kwotę zamieszkać wygodnie, a niższa cena to także łatwiejsze uzyskanie kredytu, niższa rata miesięczna. Fakt ten czyni budową domu bardzo atrakcyjną. 

Wolność i przestrzeń

Metraż powinien być na tyle duży, by gwarantować wygodne, zdrowe i harmonijne życie domowników pod jednym dachem. Każdy z nas potrzebuje własnej przestrzeni, własnego pokoju, w którym może cieszyć się sobą i przy okazji nie przeszkadzać innym. Duża przestrzeń to także większe możliwości jej zagospodarowania, wykorzystania i użytkowania. Na wszystko i wszystkich znajdzie się miejsce. Bez frustrujących kompromisów.

Harmonia z naturą

Hałas, smog, duża ruchliwość, przypadkowi sąsiedzi, mniejsze bezpieczeństwo. Mieszkania na wielotysięcznych blokowiskach, w centrach miast takie atrakcje przewidują dla swoich lokatorów. Kwiaty doniczkowe jako namiastka ogrodu? Dobre samopoczucie wymaga jednak regularnego obcowania z naturą. Taką tezę stawiają nagminnie lekarze. Kwiatek choćby najbardziej zielony nie zastąpi doznań dla oczu, uszu i nosa. Sielskiego spokoju, ciszy, relaksującego, błogiego popołudnia w przydomowym ogrodzie.

Projekt życia

Własny dom to dla wielu z nas spełnienie marzeń. To projekt często na całe życie, ale i dla kolejnych pokoleń. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak wiele to dla Ciebie znaczy, wiemy też, z jakim stresem i niepewnością się to wiążę. Istniejemy od 1987 roku i spotkaliśmy na swojej drodze wiele rodzin marzących o własnym gniazdku. 

Nie pouczamy – wsłuchujemy się w Twoje sugestie

Wsłuchiwaliśmy się w ich sugestie, doradzaliśmy, by zawsze znaleźć jak najlepsze rozwiązanie. Wiemy bowiem, że budowa domu to coś więcej niż kupno materiałów budowlanych, to proces, w trakcie którego wymagana jest kompleksowość na każdym poziomie. Dlatego od samego początku przykładamy wielką wagę, żeby Twoje nowe miejsce do życia – nowy dom – było pod każdym względem wyjątkowe.

JANDACH Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Skryta 21, 62-064 Plewiska k/Poznania

 

Telefon: 0618677 585
Email: biuro@jandach.pl

 

Sprzedaż inwestycji:


601498 090          885 498 090 

Wyślij zapytanie