Zapytaj

Mieszkania i domy - deweloper Dąbrówka

Interesuje Cię doświadczony i rzetelny deweloper? Dąbrówka, Luboń, Plewiska, Skórzewo, Kórnik, Tarnowo Podgórne i Przeźmierowo – w takich miejscowościach swoje inwestycje sytuuje Jandach – przedsiębiorstwo z prawie 30-letnim w zakresie budowy mieszkań i domów.

 

Zaufana firma deweloperska w Twojej okolicy

Domy Dąbrówka to tylko jedna z propozycji Jandach. W okolicach tej miejscowości powstają także kameralne i nieco większe inwestycje takie, jak np. aktualnie realizowane Osiedle Bliskie (etap II). W Dąbrówce do tej pory zrealizowaliśmy domy według solidnego projektu, o tradycyjnej i harmonijnej architekturze.

 

Jeśli poszukujesz mieszkania od dewelopera w okolicach Dąbrówki, Jandach to znakomity wybór! Co prawda aktualnie nie prowadzimy inwestycji w tej miejscowości, ale możemy zaoferować równie atrakcyjnie usytuowane Osiedle Bliskie - znajduje się ono jeszcze bliżej Poznania, gwarantując dojazd w każde miejsce Wielkopolski, dzięki przebiegającej niedaleko trasie ekspresowej S11. Zachęcamy również do zapoznania się z atutami, jakie mają nasze szeregowce w stanie dewelopeskim.

 

Domy szeregowe - wygodne i funkcjonalne

Deweloper Jandach proponuje klientom komfortowe szeregowe domy pod klucz usytuowane bardzo blisko Poznania – w Plewiskach. Zlokalizowana w gminie Komorniki miejscowość bezpośrednio graniczy ze stolicą Wielkopolski i daje dostęp do bogatej oferty kulturalnej miasta. Osiedle posiada wszystkie niezbędne przyłącza – media i dostęp do szybkiego internetu Inea. Możliwość zakupu domu w programie "Mieszkanie dla Młodych" dodatkowo obniża ceny nieruchomości. Osiedle Bliskie zostało zaprojektowane tak, by zapewnić mieszkańcom bezpieczeństwo i sprawne funkcjonowanie na co dzień. Bliskość wielu linii autobusowych dodatkowo ułatwia codzienną komunikację.

Serdecznie polecamy inwestycje dewelopera w Dąbrówce, Plewiskach, Skórzewie i okolicach!


 

 

Wygodne mieszkania w zacisznej lokalizacji.

Dąbrówka i Plewiska to miejscowości usytuowane bardzo blisko Poznania. Rozdziela je droga ekspresowa S11 Koszalin-Pyrzowice, którą dojechać można do województw: zachodniopomorskiego, opolskiego, śląskiego i wielkopolskiego. Doskonały dojazd i zaciszne sąsiedztwo – tym wyróżniają się obie lokalizacje.

 

Kupno domu w Plewiskach czy mieszkanie w Dąbrówce – każda z tych opcji ma swoje zalety. Zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnymi warunkami zakupu nieruchomości na Osiedlu Bliskim – bezpiecznym i ogrodzonym kompleksie składającym się z domów w zabudowie szeregowej, z własnymi ogródkami i dostępem do szybkiego internetu. Zobacz także: deweloper Dąbrówka

Domy w Dabrówce

Aktualnie pod Poznaniem realizujemy Osiedle Bliskie. Kompleks mieszkaniowy zlokalizowany w Plewiskach składa się z domów szeregowych o funkcjonalnych metrażach. Mieszkańcy będą mieli dostęp do wszystkich mediów, komunikacji autobusowej i kolejowej ze stolicą Wielkopolski. Jednak wcale nie trzeba wyjeżdżać z Plewisk, aby załatwić codzienne sprawunki. W pobliżu osiedla znajdują się liczne sklepy i supermarkety, przychodnia NZOZ, placówki bankowe oraz oświatowe. Inwestyce mieszkaniowe  na Osiedlu Bliskim spełniają kryteria programu Mieszkanie dla Młodych. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi metrażami!

 

Dom w świetnej lokalizacji!

Osiedle Bliskie usytuowane jest w Plewiskach przy ul. Szkolnej. Dogodna i zarazem zaciszna lokalizacja nieruchomości to idealne miejsce do zamieszkania dla rodzin – bliskość terenów rekreacyjnych oraz przydomowe ogródki umożliwiają dzieciom zabawę na świeżym powietrzu, a dorosłym – aktywny wypoczynek.

 

Oferowane w inwestycji deweloeprskiej domy charakteryzują się dużą funkcjonalnością oraz zapewniają bezpieczeństwo, dzięki zamkniętej formule osiedla. Wszystkie mieszkania pod klucz posiadają w standardzie dostęp do usług multimedialnych Inea. Możliwość zakupu domu w ramach MdM czyni Osiedle Bliskie wyjątkowo atrakcyjnym dla młodych osób, poszukujących swojego pierwszego domu. Zachęcamy do odwiedzenia naszej inwestycji! Sprawdź także: mieszkania i domy Plewiskamieszkania i domy Lubońmieszkania i domy Komornikimieszkania i domy Skórzewodeweloper Poznań.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jandach
ul. Skryta 21, 62-064 Plewiska/Poznań

 

Telefon: 061 8677 585
Email: biuro@jandach.pl

 

Sprzedaż inwestycji:


601 498 090          885 498 090 

Wyślij zapytanie