Mieszkania i domy - deweloper Kamionki

Zależy Ci, aby Twój przyszły dom budował doświadczony deweloper? Kamionki,

Plewiska, Luboń, Komorniki, Skórzewo, Dąbrówka czy Przeźmierowo – Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jandach od 28 lat specjalizuje się w budowie inwestycji w podobnych lokalizacjach.  

Możesz być pewien wysokiej jakości, jaką wyróżniają się oferowane przez Jandach mieszkania od dewelopera. Kamionki to jedna z wielu urokliwych gmin, rozsianych wokół Poznania. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące innych miejscowości, w których aktualnie realizowane są inwestycje, zachęcamy do skontaktowania się z naszym biurem.

Inwestujemy w różnego typu budownictwo mieszkaniowe: nie tylko w osiedla mieszkaniowe, ale również domy. Kamionki i okolice to chętnie wybierany teren na lokalizację obiektu wolnostojącego. Dzięki bliskości do drogi ekspresowej S11 (Koszalin-Pyrzowice) pozwala na szybkie połączenie z Poznaniem oraz innymi miastami regionu i całego kraju. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi inwestycjami realizowanymi na terenie Wielkopolski.

Zobacz także:

 

  • mieszkania Kamionki
  • domy Kamionki
  • szeregowce Kamionki
  • inwestycje deweloperskie Kamionki
 

 

Inwestycje mieszkaniowe Kamionki

Jandach oferuje najkorzystniejsze rozwiązania w zakresie kupna domu i mieszkania na rynku pierwotnym. Zrealizowane inwestycje mieszkaniowymi są zlokalizowane w niedalekim sąsiedztwie Poznania przy najlepszych węzłach komunikacyjnych, takich jak Kamionki, Plewiska czy Głuchowo. 

 

NAJWYŻSZY STANDARD

Jandach oferuje klientom mieszkania w programie MdM w Poznaniu (Mieszkania dla Młodych). Realizujemy projekty „mieszkanie pod klucz” w najwyższym i dopasowanym do potrzeb standardzie. Osiedla strzeżone naszej firmy deweloperskiej zlokalizowane są w bliskim sąsiedztwie najważniejszych punktów usługowych: sklepów, aptek, przychodni, szkół i przedszkoli. 

 

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Jandach to deweloper nastawiony na rozwój. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie przygotowywania i realizowania projektów domów jednorodzinnych i mieszkań o podwyższonym standardzie. Przy wyborze lokalizacji, stawiamy na sąsiedztwo terenów zielonych i bezproblemowy dojazd do centrum. Jeśli jesteś zainteresowany inwestycjami deweloperskimi w najlepiej usytuowanych lokalizacjach niedaleko Poznania w pobliżu takich miejscowości jak: Kamionki, Puszczykowo, Wiry, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - deweloper Poznań.

Mieszkania - deweloper Kamionki
Domy - deweloper Kamionki

Funkcjonalne mieszkania pod Poznaniem

 

Poznański deweloper Jandach to firma z wieloletnim doświadczeniem. Świadczymy usługi z zakresu przygotowania i realizacji projektów na mieszkania o podwyższonych standardach w najlepszych lokalizacjach w pobliżu takich miejscowości jak: Kamionki, Plewiska, Przeźmierowo, Głuchowo.

 

Nowe inwestycje mieszkaniowe sytuujemy w pobliżu najlepszych węzłów komunikacyjnych z Poznaniem. Dojazd do centrum jest również możliwy dzięki komunikacji podmiejskiej oraz połączeniom kolejowym.

 

Oferujemy zakup mieszkań i domów z rynku pierwotnego, również w korzystnym dla klientów programie Mieszkania dla Młodych (MdM). Przygotowujemy nieruchomości w standardzie „mieszkania pod klucz”. Oferujemy również światłowody firmy Inea oraz przydomowe ogródki.