Zapytaj

Mieszkania i domy - deweloper Kamionki

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najnowszej inwestycji mieszkaniowej firmy Jandach zlokalizowanej w przepięknej okolicy, niedaleko Poznania. Domy w zabudowie szeregowej zlokalizowane są w bliskiej odległości od zachodniej obwodnicy Poznania, dzięki czemu nie umkną ci uroki miasta, a po pracy będziesz mógł oddać się wypoczynkowi w cichej i spokojnej okolicy. Rozwinięciem naszej oferty są domy z ogrodem, cieszące się niesłabnącą popularnością. Któż w końcu nie chciałby móc wypocząć we własnym ogrodzie, doglądać rosnących kwiatów czy warzyw?

Piękno otoczenia, bliskość rzek i lasów jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które poszukują wytchnienia w kontakcie z przyrodą, a także uprawiają aktywny tryb życia.

Nasza oferta skierowana jest zarówno dla młodych rodzin, dla których przygotowaliśmy mieszkania z możliwością finansowania z programu Mieszkanie dla Młodych, jak i rodzin szukających nowego, bardziej przestronnego i bezpiecznego miejsca do życia.

Atrakcyjne cenowo mieszkania w szeregowcach wykonane są z najlepszych materiałów, z dużym naciskiem na estetykę wykonania, a także naciskiem na funkcjonalność przestrzeni. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy słuchać naszych Klientów, a nasze inwestycje deweloperskie wykonujemy we współpracy z przyszłymi mieszkańcami.

Nasze mieszkania na sprzedaż oferowane są w stanie deweloperskim lub, dla bardziej wymagających Klientów, „pod klucz”. Niezależnie jednak od tego liczymy, że nasze inwestycje stanowić będą dla Was prawdziwy dom rodzinny.

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

 

Mieszkanie w stanie deweloperskim Kamionki

Przestronne mieszkania w Kamionkach pod Poznaniem

Domy stan deweloperski w Kamionkach

Inwestycje mieszkaniowe Kamionki

JANDACH Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Skryta 21, 62-064 Plewiska k/Poznania

 

Telefon: 0618677 585
Email: biuro@jandach.pl

 

Sprzedaż inwestycji:


601498 090          885 498 090 

Wyślij zapytanie