Mieszkania i domy - deweloper Koninko

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Jandach. Jako doświadczony deweloper, już od kilkunastu lat zajmujemy się realizacją projektów inwestycji mieszkaniowych oraz budową domów jednorodzinnych i szeregowych w niedalekim sąsiedztwie Koninka. Oferujemy również domy bliźniacze z rynku pierwotnego, z możliwością wykończenia w standardzie „pod klucz”. Większość nieruchomości firmy Jandach w okolicach Poznania spełnia warunki programu MDM – dzięki temu możesz pozwolić sobie na kupno mieszkania lub domu jednorodzinnego z dopłatą do kredytu mieszkaniowego.

Domy i mieszkania niedaleko Koninka

Inwestycje deweloperskie od Jandach to najlepsze rozwiązania architektoniczne i najwyższy standard wykonania. W każdym domu lub mieszkaniu zapewniamy światłowody firmy Inea oraz dodatkowo, kominek salonie. Wybieramy takie lokalizacje, które zapewniają bezproblemowy dojazd do centrum Poznania. Korzystaj z licznych punktów usługowych w pobliżu osiedlu mieszkaniowych od dewelopera Jandach. W pobliżu znajdziesz:

  • apteki, przychodnie lekarskie,
  • banki, punkty Poczty Polskiej,
  • bankomaty, sklepy spożywcze,
  • przedszkola oraz szkoły,
  • przystanki komunikacji miejskiej.
 

 

Domy z ogródkiem w Koninku

Chcesz stworzyć idealną przestrzeń dla siebie i swojej rodziny? Skorzystaj z inwestycji deweloperskich i kup mieszkanie z dofinansowaniem Mieszkanie dla Młodych w okolicy Koninka.

 

Czekają na Ciebie atrakcyjne domki jednorodzinne i przestronne mieszkania w szeregowcach zlokalizowane przy Głuchowie, Plewiskach i Koninku.  Wybierz naszą ofertę i spełnij marzenie o własnym mieszkaniu! 

 

Zobacz także ofertę: deweloper Poznań.

Mieszkania - deweloper Koninko
Domy - deweloper Koninko

Deweloper z okolic Koninka

Oferujemy funkcjonalne domy z ogrodem oraz atrakcyjne mieszkania na sprzedaż zlokalizowane w pobliżu Koninka w przystępnej i taniej cenie.

 

Zapewniamy mieszkańcom bliskość zielonych terenów rekreacyjnych oraz bezpieczną okolicę. Nieruchomości od dewelopera Jandach zlokalizowane są na zamkniętych osiedlach strzeżonych.