Zapytaj

Mieszkania MDM i domy Kostrzyn

Już prawie trzydzieści lat deweloper Jandach buduje mieszkania i domy w Wielkopolsce. Nasze doświadczenie oraz filozofia pracy oparta na współpracy z Klientem przynosi wspaniałe efekty w postaci szczęśliwych ludzi, jacy odnaleźli swój wymarzony dom rodzinny na naszych osiedlach.

Z dala od zgiełku wielkiego miasta, w cichej okolicy, funkcjonalne mieszkania Jandach stanowią doskonały azyl dla wszystkich, którzy pragną uciec od biegu współczesnego świata, a jednocześnie nie rezygnować z udogodnień, jakie daje współczesna metropolia. Nasza oferta to domy w stanie deweloperskim lub „pod klucz”, zbudowane z najlepszych, gwarantujących dziesięciolecia trwałości materiałów. Domy na sprzedaż Jandach charakteryzują się wygodą i przestrzenią. Dla osób lubiących spędzać czas na zewnątrz, nasza oferta została rozszerzona o domy z ogródkiem. Wszyscy szukający spokoju poza miastem odnajdą go w najbliższej okolicy. Nasze inwestycje deweloperskie zlokalizowane są w rozsądnie wybranych lokalizacjach. Młode rodziny zapewne zastanawiają się, co z infrastrukturą. To również zostało przemyślane. Każda inwestycja Jandach zlokalizowana jest w miejscowościach, w których nie ma problemu z dostępem do sklepów, marketów, aptek, szkół czy przedszkoli.

Nasze mieszkania w szeregowcach spełniają wszystkie warunki rządowego programu Mieszkanie dla Młodych. Oferujemy również mieszkania na kredyt tradycyjny.

Nie szukaj dalej. Mieszkania Jandach to doskonała inwestycja!

 

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Nowe Domy Kostrzyn

Kostrzyn, Poznań i okolice - Twoja przestrzeń do życia

Funkcjonalny Dom Kostrzyn

Nowy dom w uroczej miejscowości Kostrzyn!

JANDACH Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Skryta 21, 62-064 Plewiska k/Poznania

 

Telefon: 0618677 585
Email: biuro@jandach.pl

 

Sprzedaż inwestycji:


601498 090          885 498 090 

Wyślij zapytanie