Zapytaj

Mieszkania i domy - deweloper Swarzędz

Prowadzący inwestycje pod Poznaniem, sprawdzony deweloper? Swarzędz, Tarnowo Podgórne, Komorniki, Luboń, Plewiska, Skórzewo, Dąbrówka, Kórnik – to miejscowości, w okolicach których Jandach sytuuje swoje inwestycje. Wszystkie znajdują się w obrębie aglomeracji poznańskiej, co oznacza nie tylko doskonały dojazd do stolicy Wielkopolski, ale również przyjazną mieszkańcom, rozbudowaną infrastrukturę.

Iwestycje deweloperskie w okolicy Swarzędza

Interesują Cię wolnostojące domy od dewelopera? Swarzędz i inne sąsiadujące z Poznaniem tereny doskonale nadają się na działki pod wymarzony dom. Nie tylko ułatwiają dojazd do pracy i szkoły. Dzięki dobrej lokalizacji umożliwiają także załatwienie codziennych sprawunków na miejscu. Na terenie gmin sąsiadujących z Poznaniem mieści się wiele szkół, centrów handlowych i sklepów, dostępna jest zaawansowana opieka medyczna – wszystko to sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na mieszkanie na terenach podmiejskich.

 

W ofercie Jandach znaleźć można nowocześnie zaprojektowane mieszkania.Swarzędz i okolice górują nad Poznaniem również jeśli chodzi o własne „M”. Ciekawe aranżacje i niższe ceny osiedli usytuowanych m.in. w Swarzędzu, od lat przyciągają rzesze klientów. Chcesz poznać ich atuty? Sprawdź realizowane przez Jandach inwestycje deweloperskie – Swarzędz, Komorniki, Plewiska i okolice!

 

Zobacz także:

- domy Swarzędz

- mieszkania Swarzędz

- inwestycje deweloperskie Swarzędz

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Deweloper w Swarzędzu

Odkryj uroki Swarzędza i okolic!

W Swarzędzu i okolicach powstają estetyczne i nowoczesne domy na sprzedaż. Miejscowości takie, jak ta charakteryzują się bliską odległością od Poznania, a jednocześnie rozbudowaną i bogatą infrastrukturą na miejscu. To idealna lokalizacja do zamieszkania z rodziną.

 

Domy Swarzędz – zawsze dobry wybór

Z tego powodu wiele osób przenosi się z centrum stolicy Wielkopolski na tereny podmiejskie, gdzie mogą odpocząć w kameralnej atmosferze.

 

Domy na kredyt w Swarzędzu

Dobry dojazd do centrum Poznania

Na terenie gminy powstają także różnego typu mieszkania i domy. W Swarzędzu jest bardzo zróżnicowane budownictwo mieszkaniowe – dzięki czemu miejscowość jest niezwykle atrakcyjna dla osób planujących osiedlić się tu na stałe. 

 

Mieszkania pod klucz w okolicach Swarzędza 

Rozmaite układy lokali sprawiają, że dom w Swarzędzu cieszy się niezmienną popularnością wśród mieszkańców regionu. Okolice Poznania – takie, jak Luboń czy Komorniki – to miejsca, w których buduje firma deweloperska Jandach – firma z wieloletnim doświadczeniem w branży. Specjalizujemy się w budowiemieszkań i domów wielorodzinnych, wznosimy także lokale mieszkalne w zabudowie szeregowej. Dowiedz się więcej na temat oferty - dom MDM w Swarzędzu. Skontaktuj się z nami i zoabcz ofertę deweloper Poznań.

JANDACH Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Skryta 21, 62-064 Plewiska k/Poznania

 

Telefon: 0618677 585
Email: biuro@jandach.pl

 

Sprzedaż inwestycji:


601498 090          885 498 090 

Wyślij zapytanie