Zapytaj

Domy w stanie deweloperskim i mieszkania w Bninie

Ty i Twoi bliscy marzycie o miejscu idealnym do życia, gdzie możecie wypocząć w ciszy i spokoju, ale jednocześnie nie rezygnować z tego, co ma do zaoferowania rozbudowana infrastruktura oraz pobliskie miasto? Jeśli tak, to z Jandach urzeczywistnią się Wasze sny i nie ma znaczenia, czy interesuje Was dom dla rodziny z ogrodem pod Poznaniem lub mieszkanie dla młodych, czyli tanie, funkcjonalne i przestronne.

Sprzedaż domów i mieszkań na rynku pierwotnym

Jako deweloper działamy na rynku od blisko trzydziestu lat. Przez ten czas zrealizowaliśmy zróżnicowane inwestycje na terenie Poznania oraz w sąsiadujących z nim miejscowościach. Wznosiliśmy domy w zabudowie szeregowej i jednorodzinne, a także mieszkania w szeregowcach. Wciąż realizujemy inwestycje deweloperskie. Podobnie jak te wcześniejsze, cieszą się one sporym zainteresowaniem wśród Klientów, dla których idealna nieruchomość powinna cechować się solidnością i estetyką wykonania, a przy tym jej cena być atrakcyjna.

Tanie, funkcjonalne mieszkanie dla młodych i dom dla rodziny na kredyt

Chcemy pomóc Państwu w wyborze wymarzonego miejsca do życia, pracy i wypoczynku. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wiemy również, że wszystkie inwestycje mieszkaniowe pociągają za sobą ogromne wydatki. Dlatego możemy zaproponować naszym Klientom zakup mieszkania/domu na kredyt. Warto również dodać, że w przypadku wybranych inwestycji Jandach, można ubiegać się o dofinansowanie w ramach programu MDM – Mieszkanie dla Młodych.

Zachęcamy do skontaktowania się z Jandach. Znajdziemy dla Państwa szczęśliwe miejsce do życia.

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Mieszkania z ogródkiem w Bninie

Super mieszkanie dla rodziny od dewelopera!

Mieszkania na kredyt Bnin

Sprzedaż funkcjonalnycjh domów jednorodzinnych!

JANDACH Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Skryta 21, 62-064 Plewiska k/Poznania

 

Telefon: 0618677 585
Email: biuro@jandach.pl

 

Sprzedaż inwestycji:


601498 090          885 498 090 

Wyślij zapytanie