Mieszkania i domy w stanie deweloperskim Chomęcice

Przedsiębiorstwo Jandach od blisko trzech dekad realizuje inwestycje deweloperskie na terenie Poznania oraz w wielu sąsiednich miejscowościach. Domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej oraz mieszkania z ogródkiem cieszą się sporą popularnością wśród osób, które chcą żyć w spokojnym, cichym miejscu, ale jednocześnie nie rezygnować z wygód oraz możliwości oferowanych przez duże miasto.

Sprzedaż mieszkań i domów na rynku pierwotnym

Przez lata działalności zrealizowaliśmy wiele inwestycji mieszkaniowych, które były dostosowane do potrzeb i oczekiwań zróżnicowanych grup. Wciąż oferujemy atrakcyjne, funkcjonalne, tanie domy jednorodzinne i mieszkania w szeregowcach.

Chcemy spełniać marzenia naszych Klientów o najlepszym miejscu do życia i możemy im zaproponować nieruchomości w atrakcyjnych cenach oraz na kredyt. Wybrane inwestycje mieszkaniowe są również dostępne w ramach kredytowania dofinansowywanego z rządowego programu MDM – Mieszkanie dla Młodych.

Domy i mieszkania nie tylko tanie i funkcjonalne

Wznoszone przez nas inwestycje deweloperskie wyróżniają się również wysoką jakością i estetyką wykonania. Korzystamy z materiałów budowlanych i wykończeniowych, które przetrwają przez dziesięciolecia w nienaruszonym stanie, a przy tym będą cieszyć oczy swym wyglądem. Piękne mieszkanie w szeregowcu z ogródkiem i solidny dom to gwarancja szczęśliwego życia.

Jeśli wciąż poszukujesz idealnego domu lub mieszkania, zajrzyj do nas. Jako doświadczony deweloper znajdziemy rozwiązanie idealne dla Ciebie i Twoich bliskich.

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Atrakcyjne mieszkania w szeregowcach dla młodych!

Mieszkania w stanie deweloperskim Chomęcice
Domy w stanie deweloperskim Chomęcice

Przytulne domy z ogrodem od dewelopera!