Mieszkania z ogródkiem w Czerwonaku

Inwestycje deweloperskie prowadzone przez przedsiębiorstwo Jandach o ponad trzydziestoletnim doświadczeniu w branży to doskonała okazja do spełnienia marzeń o przestrzeni idealnej do życia. Naszym Klientom możemy zaproponować domy w zabudowie szeregowej, jak i budynki jednorodzinne z ogrodem, a także funkcjonalne i przestronne mieszkania w stanie deweloperskim.

Domy oraz mieszkania w Poznaniu i okolicy

Stolica Wielkopolski, a także sąsiadujące z nią miejscowości to lokalizacje, gdzie budujemy i sprzedajemy domy jednorodzinne oraz mieszkania w zabudowie szeregowej. Bez względu na typ nieruchomości są to słoneczne, przytulne, atrakcyjne przestrzenie, często dostępne w opcji z ogrodem. Dzięki wszechstronnej ofercie możemy zaproponować dom dla rodziny z dziećmi, jak i mieszkanie dla młodych ludzi, którzy dopiero zaczynają wspólne dorosłe życie i chcą, aby ich pierwsze lokum było funkcjonalne, a przy tym tanie.

Mieszkanie na kredyt i dom w programie MDM

Wybrane inwestycje deweloperskie oferowane przez Jandach są dostępne w ramach rządowego programu dopłat MDM – Mieszkanie dla Młodych. To rozwiązanie warto rozpatrzyć, jeśli nie chce się odkładać marzeń o nowym domu lub pierwszym mieszkaniu w daleką przyszłość i tym bardziej, kiedy Jandach ma do zaoferowania nieruchomości w bardzo atrakcyjnych cenach.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Jandach. Zapraszamy do obejrzenia galerii naszych inwestycji deweloperskich, które powstają w dogodnych lokalizacjach o rozbudowanej infrastrukturze.

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Mieszkania w zabudowie szeregowej!

Mieszkania z ogródkiem w Czerwonaku
Domy z ogródkiem w Czerwonaku

Domy na kredyt z MDM