Zapytaj

Mieszkania z ogródkiem w Daszewicach

Położone niedaleko Poznania i skomunikowane z centrum miasta najnowsze inwestycje deweloperskie firmy Jandach to doskonałe rozwiązanie dla każdego ceniącego sobie spokój i komfort życia, przy jednoczesnym łatwym dostępie do uroków metropolii. Jandach zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą przytulnego osiedla domów w zabudowie szeregowej i domów jednorodzinnych z ogródkiem. Naszą ofertę wyróżnia dbałość o wszelkie konieczne detale, tj. niezbędna do komfortowego życia infrastruktura (w pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola, sklepy, apteki itp.),bliskość przyrody, komunikacja z Poznaniem (nie więcej niż trzydzieści minut). Domy i mieszkania w ofercie Jandach charakteryzują się nowoczesnością i przestronnością, nie zapominając również o tym, że mieszkania muszą być przytulne. Wykorzystane materiały gwarantują najwyższą jakość i wieloletnią trwałość. Dodatkowo przygotowaliśmy dla Państwa możliwość zakupu mieszkania czy domu z ogrodem.

Rynek pierwotny niejednokrotnie kojarzy się z zaporowymi cenami mieszkań. Tutaj również naleźliśmy rozwiązanie. Dzięki dostosowaniu mieszkań do wymogów programu, istnieje możliwość ich zakupu z dofinansowaniem MdM. Niemniej atrakcyjność cenowa naszych domów i mieszkań wzbudza coraz większe zainteresowanie.

Mieszkania w szeregowcach, domy szeregowe i domy z ogródkiem czy z garażem to tylko część naszej oferty. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami poprzez kontakt z nami.

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Mieszkanie dla rodziny Daszewice

Nowe domy na kredyt w programie MDM

JANDACH Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Skryta 21, 62-064 Plewiska k/Poznania

 

Telefon: 0618677 585
Email: biuro@jandach.pl

 

Sprzedaż inwestycji:


601498 090          885 498 090 

Wyślij zapytanie