Zapytaj

Mieszkania i domy w stanie deweloperskim Gołuski

Firma deweloperska Jandach to znana marka na wielkopolskim rynku. Od kilkunastu lat budujemy dla naszych Klientów wygodne, przestronnedomy w zabudowie szeregowej oraz atrakcyjnedomy jednorodzinne w okolicach Poznania (Puszczykowo, Plewiska, Głuchowo i inne).

Blisko Poznania, blisko natury

Oferujemy atrakcyjne ceny naszych mieszkań, szczególnie konkurencyjne, jeśli wybierzesz lokalizację pod Poznaniem. Osiedla położone są w bliskiej odległości od centrum stolicy Wielkopolski, zapewniając ich mieszkańcom bezproblemowy dojazd samochodem, komunikacją miejską, a często także pociągiem. W wolnym dniu odetchniesz jednak od hałasu i szybkiego tempa życia. W podpoznańskich miejscowościach życie toczy się wolniej.

Dom z ogródkiem dla całej rodziny

Mieszkania w zabudowie szeregowej Jandach wyróżniają się najwyższą estetyką i nowoczesnym designem. Jednocześnie funkcjonalny układ pomieszczeń spodoba się zwolennikom tradycjonalizmu. Nasi Klienci doceniają również przydomowy ogródek o optymalnym metrażu – idealny do celów rekreacyjnych. Jandach to najwyższa jakość materiałów budowlanych i przemyślane projekty mieszkań. Teraz wszystko, czego oczekujesz od dewelopera, dostajesz w atrakcyjnej cenie!

Fachowe usługi w uczciwych cenach

Nie rezygnuj z mieszkania z rynku pierwotnego. Zdecyduj się na wymarzony dom pod Poznaniem, gdzie Ty i Twoja rodzina zyskacie komfortowe miejsce do życia. Nasze realizacje deweloperskie spełniają wymogi programu MDM. Zachęcamy do skorzystania z tych rządowych dopłat i zamieszkania w wymarzonym domu.

W zależności od Twoich oczekiwań, oddamy mieszkanie w standardzie deweloperskim lub pod klucz.

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Mieszkania z ogrodem Gołuski

Przytulne mieszkanie z ogrodem!

Domy w szeregowcach Gołuski

Atrakcyjne domy szeregowe dla młodych!

JANDACH Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Skryta 21, 62-064 Plewiska k/Poznania

 

Telefon: 0618677 585
Email: biuro@jandach.pl

 

Sprzedaż inwestycji:


601498 090          885 498 090 

Wyślij zapytanie