Domy w stanie deweloperskim i mieszkania Kiekrz

Czy w kręgu Twoich zainteresowań są położone pod miastem przestronne domy jednorodzinne z ogródkiem? A może przeglądasz oferty, gdzie dominują funkcjonalne mieszkania dopasowane do potrzeb i wymagań niewielkiej rodziny, która chce korzystać z tego, co oferuje aglomeracja? Zapoznaj się z ofertą Jandach i znajdź miejsce idealne do życia, pracy, wypoczynku.

Mieszkania, domy w zabudowie szeregowej i znacznie więcej

Od blisko trzydziestu lat deweloper Jandach realizuje zróżnicowane inwestycje mieszkaniowe na terenie Poznania oraz w wielu innych miejscowościach regionu. Możemy zaproponować naszym Klientom domy z ogrodem dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, jak i przytulne mieszkania w zabudowie szeregowej idealnie dopasowane do oczekiwań młodych par, które zaczynają wspólne życie we własnych „czterech ścianach”. Zachęcamy do zapoznania się z portfolio, gdzie prezentujemy nasze inwestycje deweloperskie.

Trwałe, piękne i tanie

Tymi słowami można opisać domy i mieszkania wznoszone przez Jandach. Podczas prac budowlanych i wykończeniowych stosujemy wyłącznie wysokiej jakości materiały, co przekłada się na solidność wykonania i jego estetykę. Tym samym nasi Klienci mogą zamieszkać w bezpiecznych, miłych dla oka przestrzeniach. Jesteśmy otwarci na ich propozycje dotyczące układu i funkcjonalności mieszkań czy domów. Ponadto możemy zaproponować konkurencyjne ceny oraz nieruchomości na kredyt. Wybrane inwestycje deweloperskie od Jandach kwalifikują się do programu dopłat MDM – Mieszkanie dla Młodych.

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą. W Jandach znajdziesz wymarzony dom lub upragnione mieszkanie.

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Sprzedaż funkcjonalnycjh domów jednorodzinnych!

Domy w stanie deweloperskim Kiekrz
Mieszkania  w stanie deweloperskim Kiekrz

Super mieszkanie dla rodziny od dewelopera!