Zapytaj

Mieszkania i domy szeregowe Palędzie

Oto, jakie domy szeregowe planujemy postawić w podpoznańskiej miejscowości Palędzie. Jeśli chcesz zamieszkać w spokojnej okolicy, w której spędzanie wolnego czasu będzie prawdziwie relaksujące, przemyśl tę lokalizację oraz ofertę doświadczonego dewelopera Jandach.

Adres, który ma wiele zalet

Starannie selekcjonujemy miejsca pod nasze kolejne inwestycje deweloperskie. Wybraliśmy właśnie Palędzie, zwróciwszy uwagę na jego walory dla przyszłych mieszkańców naszych domów. Dobry dojazd do centrum aglomeracji, zarówno samochodem, komunikacją miejską jak i koleją, rozwinięta baza usługowa oraz bliskość terenów zielonych przemawiają na korzyść tej miejscowości.

Zobacz wizualizacje naszych projektów i wybierz mieszkanie dla swojej rodziny!

Komfortowe mieszkania w szeregowcach na sprzedaż

Nowoczesne i funkcjonalne mieszkania w zabudowie szeregowej sprzedajemy w konkurencyjnych cenach. Jest to możliwe dzięki naszemu kilkunastoletniemu doświadczeniu w branży budownictwa mieszkaniowego. Domy w zabudowie szeregowej projektujemy z myślą o ich przyszłych mieszkańcach, starając się maksymalnie zagospodarować dostępną przestrzeń. To przestronne, słoneczne domy z ogródkiem idealne dla młodych rodzin. W zależności od Twoich preferencji, oddamy w Twoje ręce mieszkanie w stanie deweloperskim lub „pod klucz”.

Nasze domy w zabudowie szeregowej dostępne są w ramach rządowego programu Mieszkanie dla Młodych. Sprawdź, czy spełniasz warunki programu i ciesz się nowym, własnym „M” w jeszcze niższej cenie!

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Mieszkania z ogrodem Palędzie

Słoneczne mieszkania na kredyt z MDM!

JANDACH Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Skryta 21, 62-064 Plewiska k/Poznania

 

Telefon: 0618677 585
Email: biuro@jandach.pl

 

Sprzedaż inwestycji:


601498 090          885 498 090 

Wyślij zapytanie