Zapytaj

Mieszkania i domy w stanie deweloperskim Przeźmierowo

Zamieszkaj w przytulnym domu niedaleko miasta. Zaufaj doświadczeniu dewelopera Jandach. Jeśli do tej pory wydawało Ci się, że domy szeregowe i mieszkania w nowym budownictwie są poza Twoim zasięgiem finansowym, czas zapoznać się z naszą ofertą.

Atrakcyjna lokalizacja poza miastem

Mieszkanie blisko Poznania jest korzystne z co najmniej dwóch względów. Z jednej strony od centrum dzieli Cię tylko kilkanaście minut podróży, z drugiej – cieszysz się wszystkimi walorami życia w nowoczesnej podmiejskiej zabudowie, czyli przyjazną, malowniczą okolicą. W tę charakterystykę wpisuje się także Przeźmierowo.

Adres w bogatej gminie Tarnowo Podgórne z pewnością okaże się wymarzony dla Twojej rodziny. W pobliżu nowego mieszkania istnieje rozbudowana infrastruktura. Są tu szkoły, przedszkola, sklepy, restauracje, boiska i sale gimnastyczne dostępne dla mieszkańców.

Dom, który zachwyci przestrzenią i designem

Jandach oferuje funkcjonalne, przestronne mieszkania na sprzedaż w budynkach wielorodzinnych, a także domy jednorodzinne i mieszkania w zabudowie szeregowej. Powstają one na strzeżonych osiedlach, gwarantując bezpieczeństwo i spokój dla całej rodziny. Nasze wizualizacje prezentują mieszkania urządzone w stylistyce nowoczesnej, minimalistycznej. Oddajemy także mieszkania w stanie deweloperskim, które możesz urządzić tak, jak pragniesz.

Przy budowie domu korzystamy z nowoczesnych technologii, które pozwalają zmniejszyć opłaty eksploatacyjne w późniejszym okresie. Tanie, funkcjonalne mieszkania oferujemy również w programie MDM. Sprawdź, w jakich cenach będą one dla Ciebie dostępne!

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Mieszkanie dla młodych Przeźmierowo

Przytulne mieszkanie z ogrodem!

Mieszkania w szeregowcu Przeźmierowo

Atrakcyjne domy szeregowe dla młodych!

JANDACH Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Skryta 21, 62-064 Plewiska k/Poznania

 

Telefon: 0618677 585
Email: biuro@jandach.pl

 

Sprzedaż inwestycji:


601498 090          885 498 090 

Wyślij zapytanie