Zapytaj

Domy w stanie deweloperskim i mieszkania Rabowice

Jandach to uznany w Wielkopolsce deweloper, który nie tylko zajmuje się budowaniem nowych domów, ale też słucha swoich Klientów. Dzięki temu wszystkie inwestycje mieszkaniowe – czy to domy w zabudowie szeregowej, czy mieszkania w zabudowie zwartej, czy może domy jednorodzinne, budowane są według oczekiwań i wymagań przyszłych mieszkańców. Dzięki temu możemy zaproponować funkcjonalne mieszkania i domy nawet dla najbardziej wymagających Klientów. Do budowy wykorzystujemy tylko najlepsze materiały. Nasze inwestycje budowlane charakteryzują się od lat niezwykłą trwałością i estetyką.

Od lat budujemy nowe osiedla na obrzeżach Poznania, gwarantując przy tym szybki dostęp do centrum miasta. Nasze inwestycje deweloperskie to domy jednorodzinne, szeregowce, domy z garażami, domy z ogródkiem i wiele innych. Lokalizacja osiedli gwarantuje ciszę, komfort i bezpieczeństwo dzięki położeniu w urokliwych zakątkach, w bliskości przyrody, w miejscowościach o prężnie rozwijającej się infrastrukturze, a także całodobowemu monitoringowi. Jeżeli więc szukasz doskonałego miejsca, aby zapuścić korzenie i założyć swój dom rodzinny, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Nasze mieszkania są bardzo atrakcyjne cenowo, a dodatkowa możliwość zakupu w ramach programu MdM stanowi jeszcze większą zachętę.

Nie zapomnij również sprawdzić wyjątkowo atrakcyjnych domów jednorodzinnych i mieszkań na kredyt. Mamy nadzieję, że w mieszkaniach Jandach odnajdziesz swoje miejsce do życia.

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Domy jednorodzinne Rabowice

Nowe mieszkanie rodzinne od dewelopera!

JANDACH Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Skryta 21, 62-064 Plewiska k/Poznania

 

Telefon: 0618677 585
Email: biuro@jandach.pl

 

Sprzedaż inwestycji:


601498 090          885 498 090 

Wyślij zapytanie