Mieszkania i domy na sprzedaż Chyby

W niedalekiej odległości od Poznania firma Jandach wybudowała enklawę spokoju i radości dla wszystkich poszukujących wytchnienia po wyczerpującym dniu w mieście. Nasze mieszkania w szeregowcach zbudowane są w oparciu o najnowsze trendy, a jakość wykorzystanych materiałów gwarantuje wiele lat niczym niezakłóconego użytkowania.

Jandach już od trzydziestu lat buduje domy i mieszkania dla Wielkopolan. Co ważne, do każdego projektu zaprasza Klientów, których uwagi stara się wprowadzać w życie. Dzięki odpowiedniemu zlokalizowaniu, najnowsze inwestycje mieszkaniowe Jandach zachwycają pięknym otoczeniem, funkcjonalnością oraz bardzo atrakcyjnymi cenami. Funkcjonalne mieszkania, charakteryzujące się wygodą i trwałością, to nasz główny cel. Szczęśliwi klienci są dla nas bowiem największym wyróżnieniem.

Oferujemy Państwu domy w szeregowcach, domy z ogrodem, tanie domy jednorodzinne. Nasza inwestycja zlokalizowana jest niedaleko Poznania, posiada doskonałe połączenie z miastem, dzięki czemu nie musicie Państwo rezygnować z udogodnień oferowanych przez miasto, a jednocześnie możecie stworzyć prawdziwy dom rodzinny w wyjątkowym otoczeniu, z dala od zgiełku metropolii.

Nasze inwestycje deweloperskie od lat charakteryzuje jakość i solidność, przy zachowaniu funkcjonalności i wygody wnętrz. Oferujemy Państwu nowe mieszkania, które z pewnością spełnią oczekiwania. Dla młodych rodzin istnieje możliwość współfinansowania zakupu z programu MdM.

Skontaktujcie się z nami w celu poznania najnowszej oferty na mieszkania w zabudowie szeregowej, domy jednorodzinne oraz domy z ogrodem. W ofercie Jandach na pewno znajdziecie wymarzony dom.

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Domy jednorodzinne z ogrodem od dewelopera

Mieszkania na sprzedaż Chyby
Domy na sprzedaż Chyby

Mieszkania na kredyt w programie MDM