Zapytaj

Mieszkania na sprzedaż Dachowa

Od prawie trzydziestu lat deweloper Jandach realizuje marzenia wielu ludzi o szczęśliwym zakątku do życia. Domy jednorodzinne z ogrodem oraz funkcjonalne i tanie mieszkania sygnowane tą marką wybrali ci, którzy szukali nieruchomości w Poznaniu i sąsiadujących miejscowościach. Jeśli teraz Ty poszukujesz własnych „czterech kątów” na rynku pierwotnym ww. lokalizacjach, zapoznaj się z naszą ofertą.

Sprzedaż mieszkań i domów w zabudowie szeregowej oraz znacznie więcej

Deweloper Jandach oferuje sprzedaż nieruchomości na rynku pierwotnym. Naszym Klientom możemy zaoferować przestronne i funkcjonalnemieszkania w stanie deweloperskimw szeregowcach, jak i atrakcyjne, przytulne domy jednorodzinne z ogródkiem. Nasze inwestycje deweloperskie wśród konkurencji wyróżniają niskie ceny, ale jednocześnie wysoka jakość wykonania. Stosujemy wyłącznie sprawdzone, wytrzymałe i estetyczne materiały budowlane oraz wykończeniowe. Tym samym domy i mieszkania od Jandach to przestrzenie bezpieczne, przytulne, piękne.

Doskonałe miejsce do życia

Marzenia o domu jednorodzinnym lub mieszkaniu dla młodych nic nie kosztują. Jednak już zakup samej nieruchomości wymaga sporych nakładów finansowych. W ofercie Jandach są jednak dostępne nieruchomości na kredyt, a wybrane domy jednorodzinne, w zabudowie szeregowej oraz mieszkania dostępne są w opcji kredytowania współfinasowanego z programu MDM – Mieszkanie dla Młodych.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami. Pomożemy Państwu znaleźć idealną lokalizację, gdzie będziecie czuć się szczęśliwi we własnym domu lub „M”.

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Mieszkania dla rodziny Dachowa

Słoneczne mieszkania dla rodziny

mieszkań z rynku pierwotnego Dachowa

Sprzedaż mieszkań z rynku pierwotnego

JANDACH Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Skryta 21, 62-064 Plewiska k/Poznania

 

Telefon: 0618677 585
Email: biuro@jandach.pl

 

Sprzedaż inwestycji:


601498 090          885 498 090 

Wyślij zapytanie