Zapytaj

Mieszkania na sprzedaż Gowarzewo

Zakup mieszkania czy domu to niejednokrotnie najważniejsza decyzja w życiu człowieka. Nic w tym dziwnego, w końcu decydując się na domy z rynku pierwotnego czy wtórnego, musimy wziąć pod uwagę wieloletnie zobowiązanie kredytowe. Dlatego też warto przemyśleć i rozpatrzyć wszystkie szczegóły. Poniżej przedstawiono najważniejsze.

Przede wszystkim lokalizacja. W mieście czy na obrzeżach? Domy na sprzedaż na nowych osiedlach zlokalizowane są z reguły w niedalekiej odległości od miasta, połączone szybkimi węzłami komunikacyjnymi. Dzięki temu dostęp do wszelkich udogodnień, jakie oferuje duże miasto, jest bardzo prosty.

Otoczenie. Któż z nas nie chciałby mieszkać w pobliżu pięknej przyrody, w ciszy i spokoju? Nie bez znaczenia zatem jest fakt, że nowe inwestycje deweloperskie zlokalizowane są najczęściej w otoczeniu lasów, jezior czy rzek.

Szeroka oferta. Dobry deweloper nie buduje już domów pod siebie. Bierze pod uwagę potrzeby Klienta i razem z nim przygotowuje najlepiej dostosowane projekty.

Cena i jakość materiałów. Inwestycje mieszkaniowe to z reguły wydatek na lata. Ważne jest zatem, aby deweloper gwarantował najwyższą jakość materiałów oraz przystępne ceny.

Wystarczy przyjrzeć się najnowszej ofercie Jandach, a przekonamy się, że wszystkie powyższe i wiele więcej cech doskonałej inwestycji zostały spełnione. Jandach oferuje domy w zabudowie szeregowej zlokalizowane w bliskiej okolicy Poznania.

Jandach zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkań na sprzedaż. Szeroka oferta spełnia założenia programu Mieszkania dla Młodych. Piękno otoczenia, bliskość Poznania, atrakcyjne ceny, to wszystko sprawia, że oferta inwestycji deweloperskich na sprzedaż dewelopera jest nie do odrzucenia.

 

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Domy w szeregowcach rynek pierwotny Gowarzewo

Przytulne domy i mieszkania na kredyt

Domy w szeregowcu rynek pierwotny Gowarzewo

Tanie domy jednorodzinne

JANDACH Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Skryta 21, 62-064 Plewiska k/Poznania

 

Telefon: 0618677 585
Email: biuro@jandach.pl

 

Sprzedaż inwestycji:


601498 090          885 498 090 

Wyślij zapytanie