Mieszkania na sprzedaż Lusówko

Planujesz zakup mieszkania lub domu w okolicach Poznania? Sprawdź aktualną ofertę developera Jandach. Kilkunastoletnie doświadczenie w realizacji inwestycji mieszkaniowych to gwarancja solidności, zarówno w dziedzinie sprzedaży mieszkań, jak i ich późniejszego użytkowania.

Blisko miasta, lecz z dala od hałasu i gęstej zabudowy

Klienci najczęściej pytają o Głuchowo, Puszczykowo, Luboń, Plewiska czy Lusówko. Szukają spokojnej okolicy w niewielkiej odległości od Poznania – a my właśnie takie lokalizacje wybieramy pod nasze inwestycje deweloperskie. Osiedla powstają w miejscach doskonale skomunikowanych z Poznaniem, z bogatą bazą usługową (sklepy, przedszkola, przychodnie, apteki, boiska itd.).

Wszystko to sprawia, że domy jednorodzinne i szeregowe od Jandach stają się perfekcyjną przestrzenią do życia dla młodych rodzin, prowadzących aktywny tryb życia.

Idealna przestrzeń do życia

Atrakcyjny układ pomieszczeń w naszych mieszkaniach sprzyja wspólnemu spędzaniu czasu, ale także samodzielnej pracy czy wypoczynkowi. Oddajemy budynki mieszkaniowe w standardzie deweloperskim oraz pod klucz. Ich wnętrza utrzymane są wtedy w nowoczesnej, skandynawskiej stylistyce, którą ociepla kominek wkomponowany w aranżację salonu.

Każdy dom jednorodzinny posiada niewielki ogródek rekreacyjny oraz estetyczny podjazd. Osiedla są strzeżone, co z pewnością jeszcze bardziej podnosi komfort życia.

Aktualne inwestycje mieszkaniowe dewelopera Jandach dostępne są w ofercie MDM. Sprawdź już teraz, na jakich warunkach możesz zamieszkać w swoim wymarzonym domu!

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Funkcjonalne domy szeregowe z ogródkiem

Mieszkania na sprzedaż Lusówko
Mieszkania rodzinne na sprzedaż Lusówko

Sprzedaż domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej