Zapytaj

Mieszkania i domy szeregowe na sprzedaż Poznań Dębiec

Trzy dekady doświadczeń w zakresie projektowania i wznoszenia wymarzonych miejsc do życia, wypoczynku i pracy. Tak może zostać opisany deweloper Jandach, który to w wielu lokalizacjach Poznania i w sąsiednich miejscowościach wzniósł m.in. domy jednorodzinne z ogrodem oraz funkcjonalne mieszkania w zabudowie szeregowej.

Mieszkania i domy, jakich szukasz

Inwestycje deweloperskie Jandach są dopasowane do potrzeb i oczekiwań zróżnicowanych grup klientów. Jeśli dopiero rozpoczynasz dorosłe życie, które chcesz dzielić z drugą osobą, zapoznaj się z ofertą kilkudziesięciometrowych mieszkań w szeregowcach. Tego typu mieszkania to funkcjonalne, słoneczne i przestronne przestrzenie, które zaaranżujesz wedle własnych upodobań. Jeśli jednak lubisz wypoczywać z rodziną na świeżym powietrzu, powinny zainteresować Cię domy jednorodzinne/w szeregowcu z ogrodem.

W większości przypadków inwestycje deweloperskie Jandach sąsiadują z terenami zielonymi, co jeszcze bardziej zachęca do zainteresowania się nimi. Wszystkie domy i mieszkania są położone w dogodnych punktach pod względem infrastruktury – w pobliżu przystanków autobusowych, przychodni, szkół, sklepów itp.

Tanie domy i mieszkania na sprzedaż

Już dziś możesz zacząć myśleć o tym, że wyśniony dom jednorodzinny lub mieszkanie w zabudowie szeregowej z ogrodem jest w Twoim zasięgu. Deweloper Jandach oferuje nieruchomości na kredyt w naprawdę atrakcyjnych cenach. Zapoznaj się także z inwestycjami deweloperskimi kwalifikującymi się do rządowego programu dopłat MDMMieszkanie dla Młodych.

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

MDM Poznań Dębiec

Mieszkanie na kredyt dla rodziny

JANDACH Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Skryta 21, 62-064 Plewiska k/Poznania

 

Telefon: 0618677 585
Email: biuro@jandach.pl

 

Sprzedaż inwestycji:


601498 090          885 498 090 

Wyślij zapytanie