Zapytaj

Mieszkania i funkcjonalne domy na sprzedaż Poznań Kopernika

Tobie i Twojej rodzinie marzy się dom z ogrodem pod miastem? A może szukasz w atrakcyjnej lokalizacji Poznania mieszkania na kredyt, który będzie dofinansowany z programu MDM? Decydując się na ofertę Jandach, możesz porównać wiele ciekawych ofert i znaleźć miejsce idealne dla siebie.

Inwestycje deweloperskie zmieniające Poznań i okolice

Od blisko trzydziestu lat zajmujemy się budową i sprzedażą domów jednorodzinnych oraz mieszkań w szeregowcach. Działamy na pierwotnym rynku nieruchomości. Lata doświadczenia w zakresie projektowania budynków mieszkalnych nauczyły nas, że bardzo ważne jest wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom Klientów i realizowanie projektów będących znacznie więcej niż tylko przestrzeniami zamkniętymi w czterech ścianach. Nasze starania w tym zakresie doceniło już wielu Klientów, którzy zdecydowali się na dom jednorodzinny lub funkcjonalne mieszkanie sygnowane marką Jandach.

Tanie domy na kredyt i atrakcyjne mieszkania w stanie deweloperskim

Tak prezentuje się najciekawsza oferta Jandach. Wszystkie realizowane przez nas inwestycje deweloperskie są wykonywane w oparciu o estetyczne, wytrzymałe, wysokiej jakości materiały budowlane. Dzięki temu możemy zaproponować naszym Klientom bezpieczne, wygodne i przytulne miejsca do codziennego życia, wypoczynku oraz pracy.

Te trzy aspekty są dla nas bardzo ważne i z tego względu budujemy domy szeregowe i jednorodzinne oraz tanie mieszkania w lokalizacjach pozwalających na bezproblemowy dojazd do Poznania, bogatych pod względem infrastruktury oraz zapewniających doskonały klimat sprzyjający relaksowi.

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Mieszkanie z ogródkiem Poznań Kopernika

Przestronne mieszkanie z ogródkiem

Domy w stanie deweloperskim Poznań Kopernika

Funkcjonalne domy w stanie deweloperskim

JANDACH Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Skryta 21, 62-064 Plewiska k/Poznania

 

Telefon: 0618677 585
Email: biuro@jandach.pl

 

Sprzedaż inwestycji:


601498 090          885 498 090 

Wyślij zapytanie