Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Morasko

Poznaj inwestycje mieszkaniowe dewelopera Jandach, które powstają w Poznaniu i okolicy. Mieszkania o mniejszym i większym metrażu, domy w zabudowie szeregowej oraz domy jednorodzinne oferujemy w atrakcyjnych cenach. Misją, która nam przyświeca, jest budowa domów solidnych i trwałych za uczciwe pieniądze.

Dom piękny i funkcjonalny

Nasze domy jednorodzinne i mieszkania w zabudowie szeregowej wyróżniają się na rynku pierwotnym doskonale zagospodarowaną powierzchnią. Przytulne sypialnie, słoneczna kuchnia, funkcjonalny pokój dzienny/salon z kominkiem. Jeśli czas spędzany w mieszkaniu ma być naprawdę miły, wszyscy domownicy muszą czuć się w nim dobrze.

Przygotowaliśmy ofertę mieszkań, które możesz nabyć w ramach programu Mieszkanie dla Młodych. Dzięki rządowemu dofinansowaniu oraz naszej elastycznej ofercie funkcjonalne mieszkanie w zabudowie szeregowej na rynku pierwotnym możesz nabyć w bardzo korzystnej cenie!

Spokojna okolica, jakiej pragnąłeś

Większość naszych inwestycji stanowią atrakcyjne domy z ogródkiem zlokalizowane na przedmieściu, w pobliżu terenów zielonych. Polecamy je szczególnie rodzinom z dziećmi. Tutaj, na strzeżonym osiedlu, będziecie mogli wypocząć i „naładować akumulatory”. Z dala od hałasu wielkiego miasta, spalin oraz innych zanieczyszczeń, rekreacja będzie naprawdę udana.

Co równie ważne, dojazd do centrum miasta nie zajmie więcej niż pół godziny – niezależnie od tego, czy wybierzesz własny samochód czy komunikację miejską.

Oferujemy mieszkania na sprzedaż w standardzie „pod klucz” oraz w stanie deweloperskim. Z nami możesz urządzić swój nowy dom tak, jak zawsze marzyłeś. Sprawdź aktualne realizacje!

 

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Sprzedaż funkcjonalnycjh domów jednorodzinnych!

Domy na sprzedaż Poznań Morasko
Mieszkania na sprzedaż Poznań Morasko

Słoneczne mieszkania na kredyt z MDM!