Zapytaj

Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Morasko

Poznaj inwestycje mieszkaniowedewelopera Jandach, które powstają w Poznaniu i okolicy. Mieszkania o mniejszym i większym metrażu, domy w zabudowie szeregowej oraz domy jednorodzinne oferujemy w atrakcyjnych cenach. Misją, która nam przyświeca, jest budowa domów solidnych i trwałych za uczciwe pieniądze.

Dom piękny i funkcjonalny

Nasze domy jednorodzinne i mieszkania w zabudowie szeregowej wyróżniają się na rynku pierwotnym doskonale zagospodarowaną powierzchnią. Przytulne sypialnie, słoneczna kuchnia, funkcjonalny pokój dzienny/salon z kominkiem. Jeśli czas spędzany w mieszkaniu ma być naprawdę miły, wszyscy domownicy muszą czuć się w nim dobrze.

Przygotowaliśmy ofertę mieszkań, które możesz nabyć w ramach programu Mieszkanie dla Młodych. Dzięki rządowemu dofinansowaniu oraz naszej elastycznej ofercie funkcjonalnemieszkanie w zabudowie szeregowej na rynku pierwotnym możesz nabyć w bardzo korzystnej cenie!

Spokojna okolica, jakiej pragnąłeś

Większość naszych inwestycji stanowią atrakcyjne domy z ogródkiem zlokalizowane na przedmieściu, w pobliżu terenów zielonych. Polecamy je szczególnie rodzinom z dziećmi. Tutaj, na strzeżonym osiedlu, będziecie mogli wypocząć i „naładować akumulatory”. Z dala od hałasu wielkiego miasta, spalin oraz innych zanieczyszczeń, rekreacja będzie naprawdę udana.

Co równie ważne, dojazd do centrum miasta nie zajmie więcej niż pół godziny – niezależnie od tego, czy wybierzesz własny samochód czy komunikację miejską.

Oferujemy mieszkania na sprzedaż w standardzie „pod klucz” oraz w stanie deweloperskim. Z nami możesz urządzić swój nowy dom tak, jak zawsze marzyłeś. Sprawdź aktualne realizacje!

 

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

MDM na sprzedaż Poznań Morasko

Słoneczne mieszkania na kredyt z MDM!

Inwestycje deweloperskie Poznań Morasko

Sprzedaż funkcjonalnycjh domów jednorodzinnych!

JANDACH Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Skryta 21, 62-064 Plewiska k/Poznania

 

Telefon: 0618677 585
Email: biuro@jandach.pl

 

Sprzedaż inwestycji:


601498 090          885 498 090 

Wyślij zapytanie