Zapytaj

Mieszkania na sprzedaż Poznań Naramowice

Oto nowoczesne, wyjątkowe architektonicznie domy w zabudowie szeregowej oraz domy jednorodzinne, jakie budujemy na obrzeżach Poznania. Szeroka oferta dewelopera Jandach spełni oczekiwania tych, którzy chcą wysokiej jakości realizacji w atrakcyjnej ofercie cenowej.

Spełnij swoje marzenia

Nasze projekty dostosowane są do współczesnych potrzeb. W mieszkaniach znajdzie się miejsce do odpoczynku, rozrywki i pracy. Możesz urządzić je tak, jak chcesz (mieszkania w stanie deweloperskim) lub zdecydować się na zakup mieszkania „pod klucz” w gotowej aranżacji.

Coraz większą popularnością cieszą się w ostatnim czasie domy w zabudowie szeregowej, których ceny okazują się konkurencyjne z cenami mieszkań w centrum miasta. Jeśli zależy Ci na funkcjonalnie zagospodarowanej przestrzeni, powinieneś zapoznać się z naszymi projektami szeregowców z ogródkiem. W ofercie Jandach znajdziesz również taniemieszkania w szeregowcach, które możesz zakupić korzystając z rządowego programu „Mieszkanie dla Młodych”.

Atrakcyjne przedmieście – to czego szukałeś

Zaufaj doświadczeniu Jandach w doborze odpowiedniej lokalizacji. Nasze mieszkania i domy powstają tylko w takich miejscach, które posiadają rozwiniętą infrastrukturę oraz dogodny dojazd. Tutaj mieszka się przyjemnie, bo z jednej strony masz wszystko pod ręką, z drugiej luźna zabudowa pozwala odseparować się od miejskiego zgiełku.

Nie zapominamy o kwestiach bezpieczeństwa. Nowopowstałe osiedla posiadają monitoring oraz garaże dla zapewnienia spokoju mieszkańcom. Już teraz zapoznaj się z naszymi aktualnymi realizacjami mieszkaniowymi w Poznaniu!

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Szeregowce na sprzedaż Poznań Naramowice

Przytulne domy z ogrodem!

Funkcjonalne domy Poznań Naramowice

Sprzedaż mieszkań z dla młodych od dewelopera

JANDACH Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Skryta 21, 62-064 Plewiska k/Poznania

 

Telefon: 0618677 585
Email: biuro@jandach.pl

 

Sprzedaż inwestycji:


601498 090          885 498 090 

Wyślij zapytanie