Zapytaj

Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Piątkowo

Chcesz zamieszkać w dobrze skomunikowanej części Poznania? Sprawdź atrakcyjne i taniemieszkania w ofercie dewelopera Jandach. Czekają na Ciebie 2-, 3-, i 4-pokojowe mieszkania w budynkach wielorodzinnych i zabudowie szeregowej.

Mieszkanie w mieście, o jakim marzyłeś

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w tworzeniu domowych przestrzeni pozwoliło nam doskonale poznać potrzeby przyszłych mieszkańców. Dzięki temu nasze mieszkaniafunkcjonalne, a ich układ pomieszczeń dokładnie przemyślany. Umożliwiamy także Klientom wprowadzanie niewielkich zmian w projektach i dostosowanie ich do indywidualnych preferencji.

Nasze lokale mieszkaniowe w tej lokalizacji możesz zakupić w ramach programu rządowych dopłat Mieszkanie dla Młodych. Dotyczy to także domów w zabudowie szeregowej!

Jakość, która się opłaca

Mieszkania Jandach to najwyższy standard w rozsądnej cenie. Każde z naszych nowych osiedli objęte jest monitoringiem, zapewniając mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa. W budownictwie łączymy doświadczenie z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Sprzedaż mieszkań prowadzimy w dwóch wariantach: w gotowym wykończeniu „pod klucz” lub w stanie deweloperskim. Ceny obu wariantów są bardzo atrakcyjne.

Jandach to także domy i mieszkania w zabudowie szeregowej. Jeśli chcesz, by Twoje mieszkanie było jeszcze bardziej przestronne, a przy tym przytulne i atrakcyjne, zobacz nasze inwestycje deweloperskie na obrzeżach Poznania!

 

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Domy w szeregowcu Poznań Piątkowo

Mieszkania na kredyt w programie MDM

JANDACH Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Skryta 21, 62-064 Plewiska k/Poznania

 

Telefon: 0618677 585
Email: biuro@jandach.pl

 

Sprzedaż inwestycji:


601498 090          885 498 090 

Wyślij zapytanie