Zapytaj

Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Podolany

Szukasz domu z ogrodem, w którym spędzisz szczęśliwe chwile ze swoimi bliskimi? A może interesuje Cię mieszkanie w zabudowie szeregowej na przedmieściach Poznania? Zapoznaj się zatem z ofertą, jaką z myślą o zróżnicowanych grupach klientów przygotował deweloper Jandach. Już od blisko trzydziestu lat spełniamy marzenia wielu ludzi o szczęśliwych domach.

Domy i mieszkania na sprzedaż

Inwestycje deweloperskie Jandach powstają w atrakcyjnych lokalizacjach o rozbudowanej infrastrukturze. Domy jednorodzinne z ogrodem i mieszkania w zabudowie szeregowej są otoczone przez parki, lasy, a czasem położone w pobliżu jezior. Jednocześnie właściciele nieruchomości mogą korzystać z podstawowych udogodnień – sklepów, przychodni, szkół, przedszkoli, atrakcji oferowanych przez okolicę i komunikacji miejskiej oraz podmiejskiej. Domy jednorodzinne i mieszkania w szeregowcach znajdują się w dogodnych miejscach, pozwalających na dostanie się w ciągu kilkudziesięciu minut do centrum miasta. Jednocześnie stwarzają dogodne warunki do wypoczynku i relaksu.

Tanie domy jednorodzinne/w zabudowie szeregowej i mieszkania w szeregowcach

Już dziś możesz spełniać swoje marzenia o własnych „czterech kątach”. Inwestycje deweloperskie Jandach są dostępne w konkurencyjnych cenach oraz w opcji kredytowania. Wybrane nieruchomości kwalifikują się do rządowego programu dopłat – MDMMieszkanie dla Młodych. Sprawdź, w jakim miejscu się znajdują, porównaj ich metraż, rozmieszczenie poszczególnych pomieszczeń i znajdź idealne lokum dla siebie oraz swoich bliskich.

 

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Nowe budownictwo Poznań Podolany

Super mieszkanie dla rodziny od dewelopera!

JANDACH Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Skryta 21, 62-064 Plewiska k/Poznania

 

Telefon: 0618677 585
Email: biuro@jandach.pl

 

Sprzedaż inwestycji:


601498 090          885 498 090 

Wyślij zapytanie