Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Podolany

Szukasz domu z ogrodem, w którym spędzisz szczęśliwe chwile ze swoimi bliskimi? A może interesuje Cię mieszkanie w zabudowie szeregowej na przedmieściach Poznania? Zapoznaj się zatem z ofertą, jaką z myślą o zróżnicowanych grupach klientów przygotował deweloper Jandach. Już od blisko trzydziestu lat spełniamy marzenia wielu ludzi o szczęśliwych domach.

Domy i mieszkania na sprzedaż

Inwestycje deweloperskie Jandach powstają w atrakcyjnych lokalizacjach o rozbudowanej infrastrukturze. Domy jednorodzinne z ogrodem i mieszkania w zabudowie szeregowej są otoczone przez parki, lasy, a czasem położone w pobliżu jezior. Jednocześnie właściciele nieruchomości mogą korzystać z podstawowych udogodnień – sklepów, przychodni, szkół, przedszkoli, atrakcji oferowanych przez okolicę i komunikacji miejskiej oraz podmiejskiej. Domy jednorodzinne i mieszkania w szeregowcach znajdują się w dogodnych miejscach, pozwalających na dostanie się w ciągu kilkudziesięciu minut do centrum miasta. Jednocześnie stwarzają dogodne warunki do wypoczynku i relaksu.

Tanie domy jednorodzinne/w zabudowie szeregowej i mieszkania w szeregowcach

Już dziś możesz spełniać swoje marzenia o własnych „czterech kątach”. Inwestycje deweloperskie Jandach są dostępne w konkurencyjnych cenach oraz w opcji kredytowania. Wybrane nieruchomości kwalifikują się do rządowego programu dopłat – MDMMieszkanie dla Młodych. Sprawdź, w jakim miejscu się znajdują, porównaj ich metraż, rozmieszczenie poszczególnych pomieszczeń i znajdź idealne lokum dla siebie oraz swoich bliskich.

 

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Atrakcyjne domy szeregowe dla młodych!

Mieszkania na sprzedaż Poznań Podolany
Domy na sprzedaż Poznań Podolany

Super mieszkanie dla rodziny od dewelopera!