Zapytaj

Mieszkania i domy w stanie deweloperskim Poznań Starołęka

Twoje życie zawodowe i towarzyskie toczy się w Poznaniu i to właśnie tutaj planujesz zamieszkać na stałe? Deweloper Jandach realizuje inwestycje mieszkaniowe w Poznaniu, wśród których znajdziesz mieszkanie spełniające Twoje oczekiwania co do lokalizacji, zagospodarowania przestrzeni oraz ceny.

Nowoczesny standard w Twoim mieszkaniu

Projektujemy i budujemy domy z myślą o singlach, młodych małżeństwach oraz rodzinach wielopokoleniowych. Funkcjonalne, przytulnemieszkania na strzeżonych osiedlach w budynkach wielorodzinnych to pierwsza z naszych propozycji. Podziemny parking, przemyślany układ pomieszczeń oraz atrakcyjny metraż – czy nie tego właśnie szukałeś? Inwestycje deweloperskie Jandach zaskoczą niską ceną.

Mieszkanie, które spełni marzenia

Na przedmieściach realizujemy także budowę osiedli domów jednorodzinnych i szeregowych, które spodobają się szczególnie rodzinom z dziećmi. Mieszkania w zabudowie szeregowej z ogródkiem, w oazie ciszy i spokoju, ale wciąż w pobliżu centrum miasta – z nami to możliwe. Tym co wyróżnia naszą ofertę, jest możliwość ubiegania się o dofinansowanie zakupu w ramach programu MDM. Przekonaj się, że rynek pierwotny ma Ci dużo do zaoferowania!

Zaufaj firmie deweloperskiej z wieloletnim doświadczeniem w budownictwie mieszkaniowym. Nasze domy jednorodzinne i mieszkania w szeregowcach pozwolą Ci w przyszłości sporo zaoszczędzić na opłatach eksploatacyjnych. Nowoczesne technologie, sprawdzone rozwiązania – wysoka jakość nie musi dużo kosztować! Sprawdź aktualne i planowane realizacje Jandach.

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Dom rodzinny Poznań Starołęka

Domy na kredyt w programie MDM

JANDACH Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Skryta 21, 62-064 Plewiska k/Poznania

 

Telefon: 0618677 585
Email: biuro@jandach.pl

 

Sprzedaż inwestycji:


601498 090          885 498 090 

Wyślij zapytanie