Zapytaj

Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Winogrady

Szukasz mieszkania w atrakcyjnej cenie, które pozwoli Ci korzystać z uroków życia w mieście? Sprawdź aktualną ofertę dewelopera Jandach – znanej z solidności wielkopolskiej marki, która już od ponad dwudziestu lat buduje i sprzedaje lokale mieszkaniowe w Poznaniu.

Świetna lokalizacja w dobrej cenie

Zamieszkaj na strzeżonym osiedlu w doskonale skomunikowanej części miasta (np. Winogrady, Grunwald). Twój samochód jest tutaj bezpieczny w podziemnym garażu. Nie musisz martwić się też, że stracisz cenny czas w korkach. Sklepy, apteki, przedszkola, żłobki, boiska i tereny rekreacyjne – wszystko znajduje się w pobliżu Twojego nowego „M”!

Atrakcyjne, przestronne wnętrza dla Ciebie

Mieszkania od dewelopera Jandach wyróżniają się podwyższonym standardem: funkcjonalnym układem pomieszczeń i nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Przytulne i słonecznemieszkanie w pobliżu centrum będzie doskonałym miejscem do życia. Nowobudowane mieszkanie możesz zaaranżować samodzielnie lub wybrać realizację z wykończeniem wnętrza „pod klucz”. Spełnij swoje marzenia, zamieszkaj we wnętrzu, w którym to Ty będziesz czuł się dobrze.

A to wszystko taniej niż myślisz!

Wybrane lokale mieszkaniowe w zabudowie wielorodzinnej oraz mieszkania w szeregowcach od Jandach spełniają kryteria rządowego programu „MDM”, a więc możesz stać się ich właścicielem na preferencyjnych warunkach cenowych. Komfortowe, a przy tym tanie mieszkania czekają właśnie na Ciebie!

Już teraz przekonaj się, że inwestycje deweloperskie na rynku pierwotnym są w Twoim zasięgu.

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Mieszkanie z ogródkiem Poznań Winogrady

Funkcjonalne mieszkania od dewelopera

Sprzedaż domów Poznań Winogrady

Sprzedaż domów szeregowych z ogrodem

JANDACH Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Skryta 21, 62-064 Plewiska k/Poznania

 

Telefon: 0618677 585
Email: biuro@jandach.pl

 

Sprzedaż inwestycji:


601498 090          885 498 090 

Wyślij zapytanie