Zapytaj

Domy i mieszkania na sprzedaż Stęszew

Marzysz o odpoczynku po ciężkim dniu pracy we własnym domu, z dala od hałasów miasta? Nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Jandach oferuje domy na sprzedaż w niedalekiej odległości od Poznania. Polecamy domy w zabudowie szeregowej, domy z ogrodem, a także funkcjonalne mieszkania zlokalizowane 30 minut od Poznania, które można nabyć w ramach programu Mieszkanie dla Młodych.

Nasze nowe osiedla lokalizowane są w miejscach gwarantujących spokój i możliwość relaksu po pracy, odpoczynku z rodziną, a zarazem nie zapominamy o koniecznych udogodnieniach – możliwości szybkiego i bezproblemowego dojazdu do Poznania, infrastrukturze i bezpieczeństwie. Nasza oferta zawiera dwa standardy wykończenia – domy  w stanie deweloperskim oraz „pod klucz”. Bardzo ważna jest dla nas jakość wykonania i funkcjonalność, dlatego oferujemy zróżnicowany metraż, mieszkania dwupoziomowe oraz jednopoziomowe. Oferujemy domy z garażem, mieszkania z ogródkiem i wiele innych możliwości. Każda inwestycja budowlana opracowywana jest w oparciu o założenia naszych Klientów. Poznaj naszą ofertę bliżej i wybierz dla siebie wymarzony dom rodzinny. Jandach zbuduje mieszkanie dla rodziny, w którym będziesz czuł się komfortowo i bezpiecznie. Wszystkie nasze nowe osiedla objęte są stałym monitoringiem.

Nowe budownictwo daje gwarancję jakości i trwałości na wiele lat, a Jandach dzięki swojemu wieloletnim doświadczeniu, buduje nowe osiedla, mając na uwadze wygodę, bezpieczeństwo, szybką komunikację z Poznaniem oraz bliskość przyrody i spokój mieszkańców.

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Domy na kredyt Stęszew

Mieszkania dla Młodych na kredyt

JANDACH Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Skryta 21, 62-064 Plewiska k/Poznania

 

Telefon: 0618677 585
Email: biuro@jandach.pl

 

Sprzedaż inwestycji:


601498 090          885 498 090 

Wyślij zapytanie