Mieszkania na sprzedaż Tulce

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą dewelopera Jandach – firmy z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w dostarczaniu najlepszych rozwiązań związanych z budową domów.

Oferujemy mieszkania o zróżnicowanym metrażu, mieszkania i domy w zabudowie szeregowej i domy jednorodzinne. Nasze inwestycje oferujemy w nowoczesnym, minimalistycznym wykończeniu z zachowaniem optymalnej funkcjonalności przestrzeni.

Nasze domy jednorodzinne i mieszkania budujemy w specjalnie wyselekcjonowanych lokalizacjach, które zapewniają mieszkańcom ciszę i komfort, nie zapominając jednocześnie o szybkim dojeździe do centrum miasta. Jeżeli szukasz mieszkania niedaleko Poznania, z pełną infrastrukturą, na strzeżonym osiedlu, nasza oferta jest właśnie dla ciebie.

Znajdziesz u nas mieszkanie w zabudowie zwartej o różnym metrażu, domy w szeregowcach, domy z garażem oraz szeregowce z ogródkiem, a to tylko niewielka część naszej oferty. Inwestycje mieszkaniowe Jandach wykonywane są najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje doskonałą jakość i bezawaryjność na lata.

Prowadzimy również sprzedaż domów jednorodzinnych oraz sprzedaż mieszkań w ramach programu Mieszkanie dla Młodych.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważnym krokiem jest decyzja i zakup mieszkania czy domu. Dlatego też w naszej pracy robimy wszystko, aby nasze mieszkania i domy na sprzedaż spełniały wszystkie wymagania.

Skontaktuj się z nami i sprawdź naszą ofertę. Mamy wielką nadzieję, że w budynkach Jandach stworzysz swój nowy dom rodzinny.

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Sprzedaż domów z rynku pierwotnego

Mieszkania na sprzedaż Tulce
Mieszkania na sprzedaż w stanie deweloperskim Tulce

Słoneczne mieszkania dla rodziny na kredyt