Zapytaj

Mieszkania na sprzedaż Zakrzewo

Szukasz dewelopera, który oferuje mieszkania w szeregowcach, domy jednorodzinne lub mieszkania w Poznaniu lub w okolicach w korzystnych cenach? Zapoznaj się z ofertą Jandach. Nasze wieloletnie doświadczenie w budownictwie mieszkaniowym pozwala nam zaproponować sprzedaż mieszkań, które wyróżniają się na rynku pierwotnym wysoką jakością, atrakcyjnym układem pomieszczeń, a przy tym są tanie i dostępne w programie MDM.

Mieszkania dostosowane do Twoich potrzeb

Przy każdej realizacji priorytetem staje się dla nas funkcjonalność. Nasi architekci wykorzystują maksymalnie nie tylko dostępną przestrzeń, ale także takie parametry mieszkania jak np. nasłonecznienie. W efekcie mieszkania Jandach są przestronne, słoneczne oraz zgodne z nowoczesnymi trendami w aranżacji wnętrz.

Atrakcyjne mieszkania w szeregowcach w okolicach Poznania możesz nabyć na kredyt, korzystając także z rządowych dopłat w ramach programu Mieszkanie dla Młodych – MDM. Zamieszkaj w wymarzonym domu, w kameralnej, przyjaznej miejscowości, za rozsądne pieniądze.

Bezpieczne i przyjazne osiedla Jandach

Jandach to inwestycje mieszkaniowe zlokalizowane w atrakcyjnych miejscowościach z bogatą infrastrukturą. Strzeżone osiedla znakomicie wpisują się w okolicę. W pobliżu odnajdziesz także szkoły, przedszkola, markety, biblioteki, sale sportowe i boiska. Wszystko, czego potrzebujesz, masz w zasięgu ręki, a od Poznania dzieli Cię mniej niż pół godziny drogi!

Zapoznaj się z naszymi aktualnymi inwestycjami deweloperskimi i znajdź swoje wymarzone „M” w ofercie Jandach!

Mieszkania na kredyt Zakrzewo

Przytulne mieszkanie dla rodziny

Mieszkanie rodzinne w Zakrzewie

Słoneczne domy jednorodzinne

JANDACH Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Skryta 21, 62-064 Plewiska k/Poznania

 

Telefon: 061 8677 585
Email: biuro@jandach.pl

 

Sprzedaż inwestycji:


601 498 090          885 498 090 

Wyślij zapytanie