Mieszkania na sprzedaż Zalasewo

Realizowane przez przedsiębiorstwo Jandach inwestycje deweloperskie od lat spełniają marzenia wielu ludzi o szczęśliwych miejscach do życia i wypoczynku. Nasi Klienci doceniają domy jednorodzinne z ogrodem oraz mieszkania w zabudowie szeregowej, jakie wznosimy w Poznaniu czy też w sąsiednich miejscowościach. Już dziś mogą Państwo do nich dołączyć.

Sprzedaż mieszkań i domów na rynku pierwotnym

Jako deweloper działamy na rynku pierwotnym. Projektujemy, budujemy i sprzedajemy domy w zabudowie szeregowej, jednorodzinne z ogrodem oraz funkcjonalne i przestronne mieszkania w atrakcyjnych lokalizacjach. Sprzyjają one wypoczynkowi, ale również są bogate pod względem infrastruktury (sklepy, szkoły, apteki, przychodnie) czy też dogodnego dojazdu do miasta zarówno własnym samochodem, jak komunikacją publiczną.

Mieszkanie dla młodych i wymarzony dom na kredyt

W ofercie Jandach znajdą Państwo tanie i funkcjonalne mieszkania – idealne dla młodych par, jak i przestronne domy z ogrodem, w których pragną zamieszkać rodzice wraz z dziećmi. Nasze wszystkie nieruchomości to atrakcyjne i słoneczne przestrzenie dostępne w stanie deweloperskim lub „pod klucz”. Możemy zaproponować Państwu konkurencyjne ceny, domy i mieszkania na kredyt, również dofinansowane w ramach programu MDM – Mieszkanie dla Młodych.

Zapraszamy do obejrzenia galerii inwestycji deweloperskich zrealizowanych przez Jandach. Jeśli szukają Państwo domu lub mieszkania spełniających Wasze wszelkie oczekiwania, to trafiliście pod dobry adres.

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Atrakcyjne inwestycje deweloperskie

Mieszkania na sprzedaż Zalasewo
Mieszkania w stanie surowym na sprzedaż Zalasewo

Przytulne domy na kredyt