Zapytaj

Od ponad 30 lat budujemy
Twoje marzenia

Bo najważniejszy jest człowiek

Główną wartością przyświecającą firmie Jandach jest orientacja na Człowieka. Nie traktujemy Klienta jako jednego z wielu, lecz jako osobę z przemyślanymi planami, oczekiwaniami, wizją siebie oraz swojej rodziny w przyszłości. To one stanowią dla nas priorytet, wokół którego projektujemy nasze kolejne realizacje.

Jandach to firma rodzinna. Nie jesteśmy i nie dążymy do tego, by być wielką korporacją, w której relacje klient-firma występują tylko na papierze. Pomagamy urzeczywistnić marzenia o pięknym domu. Nie ograniczamy się tylko do budowania – naszym celem jest kreowanie nowej, pięknej rzeczywistości dla Ciebie. Wychodząc od Twoich potrzeb i oczekiwań, dostosowujemy do nich własne pomysły, aby zaspokoić indywidualne potrzeby i zrealizować przedstawione nam cele.

Co nas wyróżnia?

Rodzinna firma z niemal trzydziestoletnim doświadczeniem

Naszą firmę założyła zgrana rodzina. Dzięki temu potrafimy zrozumieć Twoje oczekiwania i potrzeby całej rodziny.

Skupiamy się na Twoich sugestiach

Tworzenie nowej rzeczywistości postrzegamy kompleksowo. Stawiamy na partnerskie relacje z Klientem, w których liczy się wzajemne zrozumienie i szacunek. Podstawą efektywnej współpracy jest słuchanie tego, co ma do powiedzenia druga strona.

Znamy branżę od podszewki

Budujemy już od ponad 30 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy wiele udanych projektów, a Klienci obdarzyli nas zaufaniem.

Budujemy solidne domy w przystępnej cenie

Wiemy, że trudno stworzyć coś solidnego i ponadczasowego, gdy brakuje dobrych fundamentów. Ta metafora odnosi się do życiowej prawdy, którą kierujemy się w naszej pracy na co dzień.

Przejdź do strony: Historia firmy
Przejdź do strony: Referencje

JANDACH Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Skryta 21, 62-064 Plewiska k/Poznania

 

Telefon: 0618677 585
Email: biuro@jandach.pl

 

Sprzedaż inwestycji:


601498 090          885 498 090 

Wyślij zapytanie