Mieszkania w szeregowcu Poznań Bajkowe

Od kilkudziesięciu lat przedsiębiorstwo Jandach wykonuje inwestycje deweloperskie na terenie Poznania oraz w kilku sąsiednich miejscowościach. Jeśli zatem szukasz mieszkania lub domu na rynku pierwotnym, skorzystaj z naszej oferty.

Dzięki temu, że posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, budowaniu i sprzedaży nieruchomości, wiemy, czego oczekują Klienci poszukujący wymarzonej przestrzeni do życia. Możemy im zatem zaproponować przestronne domy w zabudowie szeregowej z ogrodem lub funkcjonalne mieszkania w stanie deweloperskim.

Dom dla rodziny lub mieszkanie dla młodych

Nasze inwestycje deweloperskie powstają z myślą o zróżnicowanych grupach Klientów. Jeśli masz już dzieci, z pewnością marzy Ci się dom z ogródkiem, gdzie wspólnie będziecie spędzać czas. Jeśli jesteś świeżo po ślubie i rozwijasz się zawodowo, prawdopodobnie myślisz o mieszkaniu w atrakcyjnej dzielnicy Poznania, które będzie przytulne i przy tym tanie. W Jandach właśnie to możemy Tobie zaproponować, jak i znacznie więcej. Część z naszych inwestycji kwalifikuje się do rządowego programu dopłat MDM – Mieszkanie dla Młodych.

Inwestycje deweloperskie, na które warto zwrócić uwagę

Oferowane przez nas m.in. domy w zabudowie szeregowej i jednorodzinne oraz mieszkania w szeregowcach z ogrodem powstają z najwyższej klasy materiałów budowlanych, wyróżniających się również walorami estetycznymi. Wszystko to daje gwarancję, że zamieszkasz w bezpiecznym i przytulnym miejscu.

Zachęcamy do zapoznania się z galerią domów i mieszkań wzniesionych przez Jandach.

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Mieszkania z rynku pierwotnego

Mieszkania w szeregowcu Poznań Bajkowe
Szeregowce Poznań Bajkowe

Sprzedaż domów z ogrodem!