Zapytaj

Mieszkania na sprzedaż Poznań Kwiatowe

Przytulne i funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim w centrum Poznania czy dom dla rodziny z ogrodem pod miastem? Który typ nieruchomości pozostaje w kręgu Twoich zainteresowań? Bez względu na to, co wybierzesz, podejmujesz najlepszą decyzję w swoim życiu.

Inwestycje deweloperskie realizowane przez Jandach cieszą się sporą popularnością wśród Klientów, dla których ważne jest to, aby miejsce do życia było przestronne i atrakcyjne. Zobacz, co możemy teraz Tobie zaproponować.

Sprzedaż domów i mieszkań w zabudowie szeregowej

Od prawie trzydziestu lat zajmujemy się projektowaniem, budową i sprzedażą wymarzonych przestrzeni do życia. Bez względu na to, czy wznosimy domy jednorodzinne czy też mieszkania w szeregowcu, zawsze staramy się spełniać oczekiwania potencjalnych Klientów. Wśród nich pojawia się taka, aby inwestycje deweloperskie były tanie. To również możemy zagwarantować, a przy tym wciąż korzystamy z najwyższej jakości, estetycznych materiałów budowlanych oraz wykończeniowych.

Domy w zabudowie szeregowej i jednorodzinne oraz mieszkania na kredyt

Jesteśmy w stanie zaproponować Klientom zainteresowanym naszymi inwestycjami nieruchomości w atrakcyjnych cenach. Co warto dodać, niektóre z nich kwalifikują się do rządowego programu dopłat MDM – Mieszkanie dla Młodych.

Już nie musisz szukać miejsca dla siebie i bliskich. Zapoznaj się z naszą ofertą. Sprawdź, co aktualnie możemy zaproponować Tobie w Poznaniu i sąsiednich miejscowościach. Gwarantujemy, że nasze domy i mieszkania wznosimy w atrakcyjnych lokalizacjach o rozbudowanej infrastrukturze, ale jednocześnie pozwalających wypocząć od wielkomiejskiego zgiełku.

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Mieszkania szeregowe Poznań Kwiatowe

Mieszkanie na kredyt dla rodziny

JANDACH Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Skryta 21, 62-064 Plewiska k/Poznania

 

Telefon: 0618677 585
Email: biuro@jandach.pl

 

Sprzedaż inwestycji:


601498 090          885 498 090 

Wyślij zapytanie