Mieszkania na sprzedaż Poznań Plewiska

Od blisko trzydziestu lat przedsiębiorstwo Jandach prowadzi inwestycje deweloperskie na terenie Poznania oraz w okolicznych miejscowościach. Wśród nich możemy wymienić m.in. Plewiska, gdzie wznieśliśmy jednorodzinne domy w zabudowie szeregowej z ogródkiem i miejscami parkingowymi.

Poznaj nasze pozostałe inwestycje mieszkaniowe na rynku pierwotnym.

Jeśli szukasz miejsca idealnego do życia i pod tym pojęciem rozumiesz słoneczne, przytulne, przestronne i funkcjonalne przestrzenie to sprawdź, co w tej kwestii ma Tobie do zaproponowania deweloper Jandach.

Poza ww. domami jednorodzinnymi możemy polecić naszym Klientom kilkudziesięciometrowe mieszkania zaprojektowane w taki sposób, aby spełniały oczekiwania osób, które dopiero zakładają rodzinę i w przyszłości planują jej powiększenie.

Sprzedaż mieszkań i domów

Dzięki wieloletniej obecności na rynku nieruchomości zdobyliśmy ogromną wiedzę i doświadczenie, które pozwalają nam wychodzić naprzeciw potrzebom naszych Klientów. Jesteśmy w stanie dostosować się do ich oczekiwań, aby mogli zamieszkać w wymarzonym „M”. Wiemy również, że jego zakup wiąże się z ogromnymi wydatkami. Dlatego też proponujemy domy jednorodzinne, domy w zabudowie szeregowej oraz mieszkania w szeregowcu na kredyt. Co ważne, nasze wybrane inwestycje mieszkaniowe kwalifikują się do programu dopłat MDM – Mieszkanie dla Młodych.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą domów i mieszkań. Gwarantujemy, że wszystkie realizowane przez nas inwestycje deweloperskie to wysokiej klasy nieruchomości, które zostały docenione przez wielu naszych Klientów.

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Mieszkania na kredyt w programie MDM!

Mieszkania na sprzedaż Poznań Plewiska
Mieszkania w stanie surowym na sprzedaż Poznań Plewiska

Domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej