Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Strzeszyn

Od blisko trzech dekad deweloper Jandach buduje domy jednorodzinne z ogrodem i w zabudowie szeregowej w wielu podpoznańskich miejscowościach, jak i poszczególnych dzielnicach stolicy Wielkopolski, np. w Strzeszynie. Ponadto sprzedaje atrakcyjne oraz przestronne mieszkania. Już dziś zobacz, jakie inwestycje deweloperskie zrealizował i realizuje Jandach. Zapoznaj się z ofertą – znajdź idealną nieruchomość, swoje nowe miejsce do życia.

Funkcjonalne mieszkania i tanie domy z ogrodem

Inwestycje deweloperskie od Jandach są projektowane i wznoszone z myślą o zróżnicowanych grupach Klientów. Możemy zatem zaproponować kilkudziesięciometrowe, ale jak najbardziej funkcjonalne mieszkania w zabudowie szeregowej, jak i przestronne, słoneczne domy jednorodzinne z ogrodem.

Wszystkie inwestycje mieszkaniowe realizowane przez Jandach powstają w oparciu o wysokiej jakości, wytrzymałe materiały budowlane, a te stosowane podczas prac wykończeniowych cechują się także estetyką. Dzięki temu nasi Klienci mogą zamieszkać w solidnych, zapewniających bezpieczeństwo przestrzeniach, które będą przy tym piękne.

Sprzedaż mieszkań i domów w atrakcyjnych cenach

Staramy się spełniać marzenia naszych Klientów o własnych „czterech ścianach” i dlatego oferujemy konkurencyjne ceny nieruchomości. Możemy zaproponować atrakcyjne mieszkania i domy na kredyt. Dodatkowo wybrane inwestycje deweloperskie od Jandach są dostępne w ramach kredytowania ze wsparciem z rządowego programu dopłat MDM – Mieszkanie dla Młodych.

Poznaj naszą ofertę już dziś, aby jutro móc zamieszkać w miejscu, o jakim marzysz.

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Sprzedaż mieszkań w zabudowie szeregowej!

Domy na sprzedaż Poznań Strzeszyn
Mieszkania na sprzedaż Poznań Strzeszyn

Domy na kredyt w programie MDM