Zapytaj

Domy i mieszkania na sprzedaż Rosnowo lub Rosnówko

Chcesz zamieszkać w miejscowości pod Poznaniem? Rosnowo lub Rosnówko to jedna z lokalizacji polecanych przez znanego dewelopera Jandach. Tutaj poznasz uroki życia z dala od hałasu i zwariowanego tempa życia, ale od pracy czy szkoły będzie dzielić Cię niewielka odległość. Łatwy dojazd do Poznania sprawi, że nie stracisz czasu, stojąc w korku.

Jakie zalety mają domy od Jandach?
Domy jednorodzinne i mieszkania w zabudowie szeregowej wyróżniają się najwyższą jakością w konkurencyjnej cenie. Stosujemy sprawdzone materiały budowlane i technologie, które przetrwają długie lata. Dzięki temu przyszłe opłaty eksploatacyjne oraz za ogrzewanie miło Cię zaskoczą.
Inwestycje mieszkaniowe Jandach zapewniają optymalny metraż dla współczesnej rodziny, także wielodzietnej. Funkcjonalny układ pomieszczeń pozwala nam zagospodarować każdy metr kwadratowy. W każdym mieszkaniu znajduje się przytulny salon z kominkiem, komfortowe sypialnie, osobna duża kuchnia, łazienki oraz pomieszczenie gospodarcze. Mieszkania w zabudowie szeregowej oraz domy jednorodzinne posiadają także ogródki, które możesz urządzić, jak pragniesz.
Dlaczego Rosnowo lub Rosnówko?
Zamieszkanie tutaj to zdecydowanie niższy koszt niż zakup mieszkania w Poznaniu o porównywalnym metrażu. Z miejscowości szybko dojedziesz do centrum miasta – koleją, komunikacją miejską lub własnym samochodem. Nad jeziorem Rosnowskim Dużym wypoczniesz nie tylko w weekend, ale także po męczącym dniu. W okolicach Rosnowa i Rosnówka funkcjonują przedszkola, żłobki, szkoły podstawowe, gimnazja. Są sklepy wielobranżowe, boiska, kluby fitness, apteki i przychodnie.
Nie zwlekaj już dłużej. Sprawdź, jak atrakcyjne ceny proponuje deweloper Jandach za mieszkania w zabudowie szeregowej i domy jednorodzinne pod Poznaniem. Niektóre inwestycje deweloperskie dostępne są w programie MDM!

 

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Domy na kredyt Poznań Rosnowo

Domy na kredyt w programie MDM

Mieszkania w szeregowcu Poznań Rosnowo

Sprzedaż mieszkań w zabudowie szeregowej!

JANDACH Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Skryta 21, 62-064 Plewiska k/Poznania

 

Telefon: 0618677 585
Email: biuro@jandach.pl

 

Sprzedaż inwestycji:


601498 090          885 498 090 

Wyślij zapytanie