Zapytaj

Mieszkania w domu szeregowym Suchy Las

Zamień miasto na przyjazną miejscowość w niedalekiej odległości od niego, ale dającą spokój, ciszę i bliskość zieleni. Znajdź wymarzone mieszkanie w szeregowcu lub dom jednorodzinny w Suchym Lesie.

Domy jednorodzinne i mieszkania zachwycające pięknem

Deweloper z kilkunastoletnim doświadczeniem w budownictwie mieszkaniowym – firma Jandach z Poznania – aktualnie planuje realizację kolejnej inwestycji mieszkaniowej właśnie w Suchym Lesie. Będą to mieszkania w zabudowie szeregowej o optymalnym metrażu (70 – 100 mkw.), z wygodnym układem pomieszczeń. Przed każdym domem w szeregowcach pozostawiono miejsce na podjazd. Z drugiej strony budynku roztacza się przytulny ogród.

Do realizacji tej inwestycji zatrudniliśmy architektów oraz ekipę budowlaną gwarantujących najwyższą jakość prac. Korzystamy z nowoczesnych technologii i trwałych, sprawdzonych materiałów budowlanych. Solidność, terminowość, niskie koszty eksploatacyjne, a do tego piękne wnętrza w zachwycającej okolicy. Czy nie tego oczekujesz od dewelopera?

Blisko natury i blisko Poznania

Nie przypadkiem wybraliśmy Suchy Las jako kolejną atrakcyjną lokalizację pod inwestycje deweloperskie. Zaletą tej miejscowości jest m.in. dogodny dojazd do centrum Poznania komunikacją publiczną lub własnym pojazdem. W Suchym Lesie mieszkańcy cieszą się bogatą infrastrukturą – nie brakuje tu szkół publicznych, sklepów, aptek, instytucji kulturalnych czy obiektów sportowych.

Zaufaj doświadczeniu dewelopera Jandach w wyborze i realizacji inwestycji mieszkaniowych. Wybierz najlepsze rozwiązania w korzystnych cenach.

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Domy jednorodzinne Suchy Las

Sprzedaż domów z ogrodem w MDM!

Mieszkania z rynku pierwotnego Suchy Las

Mieszkania z rynku pierwotnego na kredyt

JANDACH Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Skryta 21, 62-064 Plewiska k/Poznania

 

Telefon: 061 8677 585
Email: biuro@jandach.pl

 

Sprzedaż inwestycji:


601 498 090          885 498 090 

Wyślij zapytanie