Budowa domu

Deweloper Jandach to doświadczone przedsiębiorstwo ogólnobudowlane, które zajmuje się budową domów oraz przeprowadzaniem remontów. Koszty budowy domu jednorodzinnego od samych fundamentów bywają niejednokrotnie niższe niż kupno gotowej już nieruchomości.

Domy dla Ciebie i Twoich bliskich

Zlecając budowę domu możesz wybrać dowolny projekt, który spełni Twoje oczekiwania. Dodatkowo, możesz dostosować odpowiedni dla Ciebie i Twojej rodziny metraż. Firma Jandach zajmuje się również przeprowadzaniem remontów, dlatego oferujemy naszym klientom budowę nowoczesnego domu z wykończeniem w standardzie „pod klucz”.

 

Przedsiębiorstwo Jandach zapewnia:

  • najwyższą jakość wykonywanych prac budowlanych,
  • bliskość zielonych terenów rekreacyjnych,

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Domy w Twoim stylu

Zapewnij swoim bliskim odpowiednią przestrzeń. Jesteśmy rodzinną firmą, każdego klienta traktujemy jak partnera do rozmowy. Wsłuchujemy się sugestie i proponujemy najlepsze rozwiązania, aby budowa domu była stosunkowo tania i odpowiadała Twoich potrzebom. Skontaktuj się z nami już dziś, a przedstawimy kosztorys i wstępny cennik dla budowy domu. 

 

Zobacz także ofertę: deweloper Poznań.

Budowa domów rodzinnych
Budowa domów piętrowych

Ile kosztuje budowa domu?

Budowa własnego domu to dla niejednej rodziny największe marzenie. Nie rezygnuj z nich tylko z powodu kosztów! Ceny budowy domów, które proponujemy naszym klientom są bardzo atrakcyjne i dostosowane do możliwości większości rodzin. Z nami  stworzysz własną przestrzeń – dom z wizją, w którym każdy poczuje się jak u siebie. Firma Jandach zajmuje się projektowaniem i budową dobrych domów parterowych w wyjątkowo atrakcyjnych oraz niskich cenach. Wykorzystujemy tylko najlepsze  materiały budowlane. Mamy kilkanaście lat doświadczenia, dlatego możesz być spokojny o najwyższą jakość wykonania.