Przejdź do strony: Poznaj JANDACH
Przejdź do strony: Historia naszej firmy
Przejdź do strony: Historia

Co robimy?

Co robimy?

Deweloperska sprzedaż domów i mieszkań 

W naszej ofercie znajdziesz atrakcyjne domy jednorodzinne oraz funkcjonalne mieszkania w zabudowie szeregowej. W trakcie realizacji kolejnych inwestycji mieszkaniowych staramy się osiągnąć najwyższą jakość za rozsądną cenę.

We wszystkich budowanych przez nas domach i mieszkaniach układ pomieszczeń cechuje funkcjonalność oraz zastosowanie ciekawych rozwiązań w aranżacji wnętrz. Dzięki temu wszyscy domownicy mają zapewnioną optymalną przestrzeń, a mieszkanie staje się praktyczne.

Profesjonalny standard osiągamy dzięki stosowaniu najlepszej klasy materiałów budowlanych i wykończeniowych.

Kompleksowa obsługa ogólnobudowlana inwestycji

Działamy kompleksowo, oferujemy więc szeroko pojęte usługi ogólnobudowlane. Do tych prac zaliczyć można: remonty, przebudowy, renowacje, adaptacje pomieszczeń czy wykonanie przyłączy instalacyjnych.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam działać skutecznie, co w tym fachu jest przecież niezbędne. Czasami prace, które trzeba wykonać, są dość nietypowe, na szczęście mieliśmy wiele tego typu „problemów”, z którymi sobie poradziliśmy. Nabyte doświadczenie, poznanie prac budowlanych od A do Z, to gwarant efektywnej pomocy w każdej sytuacji.

Co robimy?
Przejdź do strony: Referencje
Przejdź do strony: Od ponad 30 lat
Przejdź do strony: Realizacje