Mieszkania i domy - deweloper Bnin

Jeśli szukasz doświadczonego dewelopera, zapoznaj się z ofertą firmy Jandach! Wybieramy najlepsze lokalizacje pod inwestycje mieszkaniowe i budowę domów pod Poznaniem, w okolicach: Bnina, Kórnika oraz Plewisk. 

Więcej korzyści

W ofercie dewelopera Jandach znajdziesz atrakcyjne domy szeregowe, jednorodzinne domy z ogródkiem i funkcjonalne mieszkania na sprzedaż w okolicach Bnina. Większość naszych nieruchomości w okolicach Poznania i Bnina spełnia warunki programu Mieszkania dla Młodych. Dzięki MDM, możesz skorzystać z dopłaty na zakup domu lub mieszkania z rynku pierwotnego.

Developer Jandach to:

  • firma z 30letnim doświadczeniem na rynku budowlanym,
  • atrakcyjna oferta cenowa na zakup mieszkań,
  • możliwość skorzystania z dofinansowania MDM.
 

 

Idealna przestrzeń dla Ciebie i Twoich bliskich

Wszystkie inwestycje mieszkaniowe w sąsiedztwie Bnina, w tym domki jednorodzinne i domy bliźniacze, to połączenie funkcjonalności i bliskości zielonych terenów rekreacyjnych. Mieszkańcy osiedli strzeżonych Jandach korzystają z światłowodu firmy Inea oraz dodatkowo, z kominków w salonie.

 

Zapewniamy bliskie sąsiedztwo punktów usługowych. W pobliżu znajdują się sklepy spożywcze, punkty Poczty Polskiej, bankomaty oraz przychodnie lekarskie. Spełnij z nami marzenie o własnej przestrzeni! Inwestycje deweloperskie w okolicy Kórnika i Bnina to najlepsze mieszkania i domy na sprzedaż z odpowiednim metrażem.

 

Zobacz także ofertę: deweloper Poznań.

Deweloper Bnin
Mieszkania deweloper Bnin

Wiele korzyści

Zainteresowanym oferujemy atrakcyjne domy z ogrodem i tanie mieszkania w bliskim sąsiedztwie Kórnika, Bnina oraz innych miejscowości pod Poznaniem. Przyjmujemy również zlecenia na kompleksowe wykończenie domów i mieszkań w standardzie „pod klucz”. Prowadzimy usługi z zakresu prac remontowo-budowlanych na terenie Poznania i okolic. Wykorzystujemy tylko najlepsze materiały budowlane. Nasi pracownicy to doświadczeni fachowcy.