Mieszkania i domy - deweloper Borówiec

Potrzebny Ci dobrze lokalizujący swoje inwestycje deweloper? Borówiec, Kamionki, Luboń i podobne okolice Poznania to nieodkryte jeszcze, bardzo atrakcyjne miejscowości. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jandach wybiera najlepsze z nich i wznosi na nich osiedla mieszkaniowe. Przekonaj się o ich zaletach!

Domy Borówiec i okolice

Większość mieszkań i domów dewelopera Jandach usytuowanych w okolicach Poznania, spełnia warunki programu Mieszkanie dla Młodych (MDM). Dzięki temu, możesz skorzystać z dofinansowania na kredyt mieszkaniowy. W ofercie dewelopera Jandach znajdziesz zarówno nowocześnie, jak i tradycyjnie zaprojektowane domy. Zamieszkaj w funkcjonalnym domku jednorodzinnym i ciesz się własną przestrzenią dla Ciebie i Twojej rodziny! Oferujemy wykończenie mieszkania w standardzie „pod klucz”. 

Zapewniamy mieszkańcom bliskość zielonych terenów rekreacyjnych oraz punktów usługowych. W niedalekim sąsiedztwie naszych osiedli znajdują się:

  • sklepy spożywcze,
  • banki, punkty poczty,
  • szkoły, przedszkola,
  • przystanki autobusowe.
 

Inwestycje deweloperskie. Borówiec i okolice

Jeśli interesują Cię mieszkania w Borówcu i okolicach, u nas znajdziesz coś dla siebie – osiedla Jandach usytuowane w okolicach tej miejscowości są funkcjonalne i spełniają oczekiwania stawiane przed nowoczesną przestrzenią mieszkaniową.

 

Aby dowiedzieć się, czym wyróżniają się inwestycje sytuowane w tym regionie, skontaktuj się z naszym biurem! Oferujemy najlepsze nieruchomości w przystępnej cenie.

 

Zobacz także: deweloper Poznań

Mieszkania - deweloper Borówiec
Domy - deweloper Borówiec

Najlepsza oferta rynku pierwotnym

Większość domów szeregowych i bliźniaczych od dewelopera Jandach znajduje się osiedlach strzeżonych, aby zapewnić mieszkańcom największy poziom bezpieczeństwa. Borówiec, w okolicach którego sytuujemy nowe obiekty, to otoczony lasami teren, idealnie nadający się spełnienia marzeń o własnym ustroniu. Postaw na Borówiec. Domy na sprzedaż w tej lokalizacji to prawdziwa okazja dla tych, którzy chcą odpocząć od miejskiego zgiełku.

 

Jednocześnie znajduje się tuż przy drodze ekspresowej S11, gwarantującej szybki i bezproblemowy dojazd do Poznania i innych regionów Wielkopolski.