Mieszkania i domy - deweloper Luboń

Jeśli szukasz mieszkania w rozsądnej cenie, sprawdź inwestycje, jakie proponuje poznański deweloper. Luboń pod Poznaniem to miejscowość, w okolicach której firma deweloperska Jandach lokuje swoje inwestycje mieszkaniowe. Znajdująca się pod Poznaniem gmina miejska słynie z rozwiniętej infrastruktury i zacisznej okolicy. Miasteczko jest bardzo popularne wśród rodzin z dziećmi, z uwagi na dużą liczbę szkół i przedszkoli oraz dobry dojazd do stolicy Wielkopolski.

Atrakcyjna lokalizacja nowych mieszkań deweloperskich!

Aktualnie w okolicach Lubonia deweloper Jandach wznosi Osiedle Bliskie. Usytuowana pomiędzy miastem Luboń a Poznaniem inwestycja, jest bardzo dobrze skomunikowana z obydwoma miastami. Jednocześnie, znajduje się w zacisznej strefie, gdzie nie dociera wielkomiejski zgiełk. Przyszli mieszkańcy nowego osiedla będą mogli wybierać, dokąd udać się, żeby zrobić większe zakupy czy spędzić czas z rodziną. Nie bez znaczenia jest również dostęp do miejsc pracy i placówek edukacyjnych mieszczących się w Luboniu i Poznaniu. Jak sama nazwa wskazuje, Osiedle Bliskie, ma dogodny dojazd z:  Lubonia, Poznania czy Plewisk. 

 

Sprawdż nasze realizacje:

  • Osiedle Grunwaldzka 589,
  • nieruchomości przy ulicy Szkolnej 89,
  • domy przy ul. Podgórnej 47,
  • najnowszy projekt - Osiedle Bliskie,
 

Inwestycje mieszkaniowe Luboń

Interesują Cię wygodne i przestronne domy w Luboniu? Sprawdź powstające inwestycje firmy deweloperskiej Jandach. Luboń jest świetnie skomunikowany ze stolicą Wielkopolski, ale to niejedyna zaleta tej lokalizacji. Aby załatwić najpotrzebniejsze sprawy, mieszkańcy domów w Luboniu wcale nie muszą dojeżdżać do aglomeracji poznańskiej. Na miejscu znajdują się liczne: sklepy,szkoły i przedszkola, punkty usługowe, a zielona i spokojna okolica umożliwia organizowanie wycieczek i obcowanie z przyrodą. Nowe mieszkania na sprzedaż w Luboniu dostępne są w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, biorąc pod uwagę jakość wykonania i lokalizację.

 

Marzy Ci się komfortowy i funkcjonalny dom pod klucz na sprzedaż? Luboń to miejscowość idealna dla osób szukających swojego zakątka do życia – cicha i spokojna, a jednocześnie znakomicie usytuowana, pomiędzy miastem wojewódzkim i terenami zielonymi Wielkopolskiego Parku Narodowego. Spełnia wszystkie oczekiwania stawiane przed lokalizacją idealną. Dom w Luboniu lub okolicach to bezkompromisowe rozwiązanie. Już dziś sprawdź oferty mieszkań i domów z rynku pierwotnego wznoszonych w rejonach tego uroczego wielkopolskiego miasteczka. Skontaktuj się z nami i poznaj nasze najnowsze inwestycje deweloperskie!

 

Najlepsze lokalizacj domów w Wielkopolsce!

Interesują Cię nowe inwestycjemieszkaniowe, w tym także nowe domy i mieszkania w programie MDM? Luboń, Plewiska, Skórzewo, Dąbrówka, Kórnik, Tarnowo Podgórne i Przeźmierowo – w takich okolicach inwestor Jandach sytuuje swoje osiedla mieszkaniowe. Wiele osób decyduje się na zamieszkanie w powyższych lokalizacjach – często rezygnując z mieszkania w większym i bardziej zatłoczonym Poznaniu. Podążając za oczekiwaniami klientów, deweloper Jandach wybiera najatrakcyjniejsze z lokalizacji. Przekonaj się o atutach mieszkań od rzetelnego dewelopera w Luboniu, który na rynku istnieje już od ponad 28 lat! Sprawdź także: mieszkania i domy Plewiskamieszkania i domy Komornikimieszkania i domy Dąbrówkamieszkania i domy Skórzewodeweloper Poznań.

Mieszkania - deweloper Luboń
Domy - deweloper Luboń

Atrakcyjne układy mieszkań, komfortowe warunki.

Szukasz funkcjonalnych nieruchomości na nowe mieszkania w Luboniu? Ta podpoznańska miejscowość sąsiaduje z inwestycją firmy deweloperskiej Jandach – Osiedlem Bliskim, usytuowanym w Plewiskach przy ul. Szkolnej. Mieszkańcy osiedla będą mieli bardzo komfortowe połączenie zarówno z Luboniem, jak i z Poznaniem. 

 

Mieszkania pod klucz w Luboniu są bardzo popularne i cieszą się dużym zainteresowaniem wśród Wielkopolan. Jednak z tego powodu miasteczko jest jedną z najgęściej zaludnionych gmin w Polsce! Dlatego warto rozważyć zakup domu z nowej inwestycji deweloperskiej usytuowanej blisko Poznania i Lubonia, ale w nieco spokojniejszym otoczeniu. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnie dostępnymi metrażami mieszkań z rynku pierowotnego na Osiedlu Bliskim oraz ofertą MDM "Mieszkanie dla Młodych" Luboń