Mieszkania i domy - deweloper Plewiska

Wybierz najlepszą z lokalizacji, jaką proponuje Jandach deweloper! Plewiska to cicha i spokojna okolica, malownicza miejscowość usytuowana niedaleko Poznania, zlokalizowana na południowy zachód od Junikowa. Takie sąsiedztwo gwarantuje szybki dojazd do stolicy Wielkopolski oraz możliwość korzystania w pełni z miejskiej infrastruktury.

 

Z Plewisk wszędzie jest blisko!

Jednocześnie Plewiska to miejscowość, w której nie brakuje miejsc ułatwiających codzienne funkcjonowanie: szkół, sklepów, przedszkoli oraz pięknych terenów umożliwiających uprawianie sportów. Mieszkanie w Plewiskach wcale nie wymaga dojeżdżania do Poznania, żeby mieć wszystko na wyciągnięcie ręki. W niedalekiej odległości od nowych osiedli mieszkaniowych wzniesionych przez firmę deweloeprską Jandach, znajduje się Wielkopolski Park Narodowy, który stanowi doskonałe miejsce do spacerów z całą rodziną. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi gotowymi oraz aktualnie realizowanymi inwestycjami deweloperskimi w Plewiskach:

 

Nowoczesne i funakcjonalne mieszkania na Plewiskach

Plewiska to miejscowość, która jest doskonale skomunikowana ze stolicą Wielkopolski. Jednocześnie nowe mieszkaniew Plewiskach gwarantuje spokój i ciszę, ponieważ są oddalone od centrum. Wybierając mieszkanie pod klucz z rynku pierwotnego warto skorzystać z programu "MdM - Mieszkanianie dla Młodych", ułatwiającego finansowanie zakupu nowego mieszkania.

 

 

Poznaj uroki mieszkania pod Poznaniem.

Deweloper Jandach ma w swojej ofercie domy oraz szeregowce. Plewiska to jedna z podpoznańskich miejscowości, w których lokowane są powyższe typy zabudowy. W zabudowie szeregowej powstało tu do tej pory 16 lokali mieszkalnych (w ramach inwestycji Osiedle Grunwaldzka 589). Aktualnie w Plewiskach powstaje Osiedle Bliskie.

 

Blisko naszych klientów

Budowane przez przedsiębiorstwo Jandach domy szeregowe charakteryzują się wygodnymi powierzchniami i funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Na Osiedlu Bliskim przewidziano budowę 5-pokojowych domów o powierzchniach wynoszących ok. 72 m2.

 

Ponadto do mieszkań przynależeć będą przydomowe ogródki. Do każdego z ldomów doprowadzony zostanie światłowód, umożliwiający szybkie łącze internetowe. Osiedle będzie spełniać formułę zamkniętą, co gwarantuje mieszkańcom prywatność i poczucie bezpieczeństwa. Zachęcamy do zapoznania się z mieszkaniami dostępnymi na Osiedlu Bliskim!

 

Ważną informacją dla klientów jest możliwość skorzystania z dopłat rządowego programu „Mieszkanie dla Młodych” – lokale na Osiedlu Bliskim spełniają wymogi dotyczące maksymalnej ceny za metraż. Na mieszkańców czekają także inne udogodnienia: możliwość podłączenia kominka czy usługi multimedialne Inea. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi metrażami mieszkań! Sprawdź także: mieszkania i domy Komornikimieszkania i domy Lubońmieszkania i domy Dąbrówkamieszkania i domy Skórzewodeweloper Poznań.

 

Mieszkania - deweloper Plewiska
Domy - deweloper Plewiska

Inwestycje mieszkaniowe pod Poznaniem

Firma deweloperska Jandach wzniosła trzy gotowe nowe inwestycje mieszkaniowe: Osiedle Grunwaldzka 589, nieruchomości przy ul. Szkolną 89, nowe domy przy ul. Podgórnej 47 oraz najnowszy projekt Osiedle Bliskie. Wszystkie charakteryzują się dużymi metrażami (ok. 70 m2), dającymi wygodę i spore możliwości aranżacyjne. Wiemy, że własny dom w Plewiskach to nie tylko spełnienie marzeń, ale przede wszystkim wyzwanie. Chcemy ułatwić Ci ten krok. Dlatego już na etapie planowania przygotowujemy rozkłady nowych mieszkań uwzględniające potrzeby klientów.

 

Zamieszkaj z rodziną na swoim!

Usytuowaną przy ul. Szkolnej 111 inwestycję tworzyć będzie 30 segmentów powstałych w zabudowie szeregowej w Plewiskach. Przyszli mieszkańcy mają do wyboru dwa warianty rozkładu pomieszczeń: 73-metrowe segmenty środkowe i 85-metrowe segmenty skrajne.