Nowe mieszkania i domy Pobiedziska

Pracujesz w Poznaniu, ale chciałbyś wypocząć po pracy poza miastem? Uprawiasz aktywny tryb życia? Najlepiej czujesz się w otoczeniu przyrody? Poszukujesz miejsca, gdzie mógłbyś stworzyć swój własny dom rodzinny?

Aktualna oferta dewelopera Jandach to spełnienie twoich pragnień. Jandach zaprasza do zapoznania się z ofertą, w której znajdziesz domy w stanie deweloperskim na sprzedaż, domy szeregowe, mieszkania z ogrodem. Atrakcyjna lokalizacja pod inwestycje mieszkaniowe, przestronne i funkcjonalne wnętrza, piękno otaczającej przyrody, zapewnią komfort i wygodę mieszkania. Funkcjonalny dom od Jandach, przygotowany w ścisłej współpracy z Klientem, to gwarancja jakości i zadowolenia. Sprzedaż domów deweloperskich możliwa jest przy wykorzystaniu programu Mieszkanie dla Młodych. Oferujemy również mieszkania na kredyt.

Nasze nowe osiedle to również ogrom udogodnień dla młodych rodzin. W najbliższej okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, apteki, banki, sklepy i supermarkety. A do Poznania dojedziesz w nie więcej niż 30 minut.

Inwestycje mieszkaniowe firmy Jandach przeprowadzane są również z wykorzystaniem najlepszych materiałów, gwarantujących niskie koszty eksploatacji i wysoką jakość wykonania. Nasze domy będą służyły i cieszyły oko przez wiele długich dziesięcioleci.

Skontaktuj się z nami. Jako doświadczony deweloper pomożemy ci w znalezieniu najlepszego rozwiązania.

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Poznaj zalety mieszkania w Pobiedziskach

Nowe mieszkania Pobiedziska
Nowe domy Pobiedziska

Harmonijne otoczenie w domu blisko Poznania.