Mieszkania i domy - deweloper Poznań Górczyn

Szukasz sprawdzonego dewelopera, który oferuje mieszkania i domy w okolicach Górczyna w Poznaniu? Zapoznaj się z ofertą firmy deweloperskiej Jandach.

Atrakcyjne domy i funkcjonalne mieszkania w Poznaniu

Oferujemy atrakcyjne inwestycje mieszkaniowe w okolicach takich dzielnic Poznania jak: Górczyn, Ogrody i Podolany. Dzięki naszej ofercie, spełnisz marzenia o własnej przestrzeni dla Ciebie i Twoich bliskich. Nieruchomości w Poznaniu z rynku pierwotnego to setki ofert. Wybierz tę najlepszą i ciesz się najlepszym projektem oraz atrakcyjną ceną!

W naszej ofercie znajdziesz inwestycje mieszkaniowe w Poznaniu w okolicach Górczyna, między innymi:

  • domy szeregowe,
  • domy z ogrodem,
  • przestrzenne mieszkania.
 

 

Usługi ogólnobudowlane na wysokim poziomie

Klientom firmy Jandach oferujemy kupno atrakcyjnych i funkcjonalnych mieszkań wykończonych w standardzie „pod klucz” oraz jednorodzinne domki i szeregowce z ogrodem na sprzedaż w okolicach Górczyna w Poznaniu. Zapewniamy odpowiedni metraż i szereg udogodnień.

 

Mieszkańcy osiedli mieszkaniowych developera Jandach korzystają z światłowodów firmy Inea oraz dodatkowo, kominków w salonie. Wybieramy takie lokalizacje, które zapewniają bezproblemowy dojazd do centrum Poznania oraz bliskie sąsiedztwo punktów usługowych. Większość naszych inwestycji deweloperskich w okolicach poznańskiego Górczyna spełnia warunki programu Mieszkania dla Młodych. Dzięki programowi MDM, możesz skorzystać z dofinansowania na kredyt mieszkaniowy.

 

Zobacz także ofertę: deweloper Poznań.

Mieszkania - deweloper Poznań Górczyn
Domy - deweloper Poznań Górczyn

Atrakcyjne domy i mieszkania w programie MDM

Zapoznaj się  z naszą ofertą już dziś! Mamy 28letnie doświadczenie na rynku budowlanym, dlatego możesz być pewien naszych projektów mieszkaniowych. Oprócz sprzedaży tanich mieszkań i domów w okolicy poznańskiego Górczyna, przyjmujemy zlecenia na remonty mieszkaniowe oraz budowy domów według projektu klienta.