Mieszkania i domy - deweloper Puszczykowo

Decydując się na dom lub mieszkanie na przykład w Puszczykowie lub Przeźmierowie, możesz pozwolić sobie na zakup mieszkania o większym metrażu. Jandach jako doświadczone przedsiębiorstwo budowlane z 28letnim  stażem przygotowuje i realizuje projekty przestronnych domów wolnostojących, szeregowych oraz mieszkań w przyjaznej i bezpiecznej okolicy.

Znajdź miejsce dla siebie

Coraz więcej osób zastanawia się nad zamieszkaniem poza miastem, aby cieszyć się ciszą i spokojem po pełnym wyzwań dniu. Jandach to firma deweloperska, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i dostosowuje się do ich potrzeb. Swoje projekty realizujemy w atrakcyjnych lokalizacjach pod Poznaniem - w Przeźmierowie i Plewiskach. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze oraz przystępnej komunikacji z centrum Poznania miejscowości te, obok takich miejsc jak Wiry, Puszczykowo czy Plewiska, są najchętniej wybierane przez osoby poszukujące własnego mieszkania lub domu blisko Poznania.

 

 

Blisko i na Twoją korzyść

Inwestycje firmy Jandach są zaplanowane tak, aby nasi klienci mogli skorzystać z szeregu udogodnień. Domy i mieszkania z rynku pierwotnego powstają na osiedlach strzeżonych w pobliżu węzłów komunikacyjnych z Poznaniem, zapewniając wygodny dojazd do pracy i szkoły. W pobliżu znajdują się szkoły, sklepy, przychodnie oraz tereny rekreacyjne. Oferta dostępna jest w programie Mieszkanie dla Młodych, dzięki czemu możesz zakupić tanie mieszkanie lub domy deweloperskie z dopłatą

 

Zobacz także:

  • domy Puszczykowo
  • mieszkania Puszczykowo
  • szeregowce Puszczykowo
  • inwestycje deweloperskie Puszczykowo
 
 

Nowoczesne inwestycje mieszkaniowe

Dlaczego domy szeregowe są tak często wybierane na rynku nieruchomości? Przede wszystkim, koszt realizacji takiego projektu jest zdecydowanie tańszy niż wybudowanie domu jednorodzinnego wolnostojącego. Dzięki temu, w cenie nieruchomości wolnostojącej, możesz pozwolić sobie na większy metraż i lepszy standard wykończeniowy domu szeregowego. Pamiętaj, że część inwestycji deweloeprskich Jandach spełniają warunki programu MdM (Mieszkanie dla Młodych). Wszystkie domy posiadają osobne wejście i ogródek przydomowy. 

Korzyści z deweloperem Jandach

Zapewniamy wykończenie mieszkania w standardzie „pod klucz”. Wszystkie nasze inwestycje deweloperskie znajdują się na osiedlach strzeżonych oraz w pobliżu terenów zielonych. Zapewniamy światłowód firmy Inea oraz kominki w salonie. Wybieramy takie lokalizacje, aby dojazd do centrum Poznania był bezproblemowy. W bliskim sąsiedztwie osiedli mieszkaniowych Jandach znajdują się: sklepy i supermarkety, poczty i banki, przedszkola i szkoły, przychodnie i apteki. Szukasz sprawdzonych inwestycji deweloperskich w okolicach Poznania, Puszczykowa, Plewisk? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy deweloperskiej Jandach! Jesteśmy przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem w przygotowywaniu projektów i nowych inwestycji w bliskim sąsiedztwie Poznania. Posiadamy bardzo atrakcyjną ofertę mieszkań i domów z rynku pierwotnego.

Sprawdzony deweloper na terenie Poznania i okolic

Co nas wyróżnia na tle innych deweloperów w Poznaniu? Stawiamy na jak najlepsze wykonanie w atrakcyjnej cenie. Otwieramy się na każdego klienta, słuchamy sugestii i wprowadzamy je w życie, aby stworzyć idealną przestrzeń dla Ciebie oraz Twojej rodziny. Nasze osiedla mieszkaniowe to połączenie ciekawej architektury i najlepszych rozwiązań budowlanych. Zoabcz także: deweloper Poznań.

Mieszkania - deweloper Puszczykowo
Domy - deweloper Puszczykowo

Domy deweloperskie w Puszczykowie

Co jeszcze sprawia, że nowe inwestycje mieszkaniowe Jandach są atrakcyjne? Wszystkie nasze nieruchomości w okolicach Poznania znajdują się na terenie osiedli strzeżonych, aby zapewnić Tobie i Twojej rodzinie bezpieczeństwo. Zapewniamy miejsca parkingowe, przydomowe ogródki, możliwość korzystania z światłowodu firmy Inea oraz wykończenie mieszkania i domu „pod klucz”. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą już dziś!

 

Idealna przestrzeń

Szukasz sprawdzonego dewelopera w Poznaniu, który swoje projekty realizuje na czas? Poznaj ofertę firmy Jandach! Jesteśmy rodzinną firmą z 28-letnim doświadczeniem. Stawiamy na solidne wykonanie w konkurencyjnej cenie na rynku pierwotnym nieruchomości. Część naszych mieszkań spełnia wymogi programu MdM (Mieszkanie dla Młodych). Proponujemy mieszkania i domy jednorodzinne w przestronnych metrażach na strzeżonych osiedlach w okolicach: Puszczykowa, Poznania, Plewisk, Głuchowa.