Mieszkania i domy - deweloper Śrem

Idealne miejsce do zamieszkania. Dla każdego może być bardzo różne. Jednak jest kilka elementów łączących wszystkich. Oczekujemy funkcjonalności, jakości, atrakcyjnej ceny, dogodnej lokalizacji.

Zapraszamy do rozpatrzenia oferty mieszkania w stanie deweloperskim firmy Jandach zlokalizowanej na obrzeżach Poznania.

Jandach od wielu już lat buduje domy i mieszkania dla Klientów z Poznania i okolic. Najnowsza oferta dewelopera zlokalizowana jest w podpoznańskich Plewiskach, z dala od zgiełku, a jednocześnie w niedalekiej odległości od centrum miasta. Jandach oferuje mieszkania w zabudowie szeregowej położone w otoczeniu pięknej przyrody. Mieszkania w szeregowcu charakteryzują się funkcjonalnością i przestronnością. Dzięki optymalnemu rozplanowaniu mieszkania, istnieje możliwość zakupu współfinansowanego ze środków programu MdM. Deweloper jest równocześnie otwarty na współpracę z Klientem i dostosowanie mieszkania do jego indywidualnych potrzeb.

Jandach oferuje ponadto domy z ogrodem, funkcjonalne mieszkania czy domy jednorodzinne. Dokładnie wyselekcjonowana pod względem atrakcyjności, zarówno z punku widzenia piękna przyrody, jak i infrastruktury lokalizacja, jest jednym z elementów wyróżniających inwestycje deweloperskie firmy. Od lat, biorąc pod uwagę zadowolenie Klientów, Jandach specjalizuje się w optymalnym doborze lokalizacji pod nowe osiedla.

Biorąc pod uwagę to, a także najwyższą jakość i trwałość materiałów oraz estetykę wykończenia i bardzo atrakcyjne ceny, domy w szeregowcach Jandach to doskonała oferta!

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Dobry dojazd do centrum Poznania

Mieszkania - deweloper Śrem
Domy - deweloper Śrem

Odkryj uroki Śremu i okolic!