Mieszkania i domy - deweloper Tarnowo Podgórne

Chcesz, żeby Twoje mieszkanie realizował doświadczony deweloper? Tarnowo Podgórne, Komorniki, Luboń, Plewiska, Skórzewo, Dąbrówka, Kórnik, Przeźmierowo – w takich okolicach swoje inwestycje realizuje inwestor Jandach. 

Najlepsze nieruchomości w okolicach Poznania

Aby zapewnić naszym klientom ciszę i jednocześnie szybki dojazd do Poznania, wybieramy najciekawsze podpoznańskie miejscowości lub graniczące z nimi tereny. Tak jest w przypadku każdego osiedla i mieszkania. Tarnowo Podgórne jest zaliczane do aglomeracji poznańskiej – bezpośrednio sąsiaduje z gminą Poznań. Dzięki takiemu usytuowaniu, mieszkańcy osiedli i pobliskich miejscowości mają świetny dojazd do pracy oraz szkoły. Jednocześnie spokoju nie zakłóca im duże miasto. Mieszkania w Tarnowie Podgórnym to atrakcyjna lokalizacja dla każdego, kto pracuje w Poznaniu, lecz chce wypoczywać z dala od miejskiego zgiełku.

Co więcej inwestycje mieszkaniowe firmy Jandach powstają z myślą o swobodnym dostępie do:

  • placówek edukacyjnych,
  • sklepów,
  • banków,
  • przychodni lekarskich,
  • głównych węzłów komunikacyjnych.
 

Spełnij z nami swoje marzenia!

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jandach posiada w ofercie także szeregowce. Tarnowo Podgórne i okoliczne miejscowości to lokalizacje, w których nie brakuje również tego typu inwestycji – posiadają one wiele zalet, do których należy m.in. niższa cena mieszkań czy przydomowe ogródki.

 

Oferujemy wykończenie każdego domku jednorodzinnego i mieszkania w standardzie „pod klucz”. Zapewniamy możliwość korzystania ze światłowodu firmy Inea w każdym domu. Na życzenie klienta, przyjmujemy zlecenia montaż kominka w salonie.  Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi atutami naszych osiedli!

 

Zoabcz także ofertę: deweloper Poznań.

Mieszkania - deweloper Tarnowo Podgórne
Domy - deweloper Tarnowo Podgórne

Korzystna oferta mieszkań z rynku pierwotnego

Deweloper Jandach w swojej ofercie posiada zróżnicowane domy. Tarnowo Podgórne i okolice gminy stanowią doskonałe lokalizacje pod własny dom. Działki są tu tańsze niż na terenie Poznania, a okolica sprzyja aktywnemu wypoczynkowi na łonie natury.

 

Większość mieszkań i domów jednorodzinnych spełnia warunki programu Mieszkanie dla Młodych (MDM). Dzięki dopłacie do kredytu mieszkaniowego, jesteś o krok bliżej o zrealizowaniu marzenia o własnej przestrzeni!